Domain ederi nedir?

ZayroN

Üye
3 Haz 2017
57
0
Bursa
Merhabalar,

günler önce almayı düşündüğüm domaini almış bulunmaktayım sadece al sat yapmak istiyorum güzel bir keyword domain olduğunu düşünüyorum sizce tahmini olarak bu domainin ederi nedir?

''satinal.xyz''

Saygı çerçevesi içinde lütfen :)

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
533
0
İzmir
şahsen bizler olarak herşeyin en uygun olanını ararız ve genelde xyz uzantı kurmayız türkiye destekli değil o yüzden yabancılar daha çok öyle siteler kurar yabancılarda 12 dolar fiyatı diye biliyorum türkiyede ise 0.88 dolar yıllık fark burda daha açıklamaya gerek var mı ?

ZayroN

Üye
3 Haz 2017
57
0
Bursa
şahsen bizler olarak herşeyin en uygun olanını ararız ve genelde xyz uzantı kurmayız türkiye destekli değil o yüzden yabancılar daha çok öyle siteler kurar yabancılarda 12 dolar fiyatı diye biliyorum türkiyede ise 0.88 dolar yıllık fark burda daha açıklamaya gerek var mı ?

Hocam önü açık bir uzantı hatta google'nin bile bir projesi var ''abc.xyz'' onun dışında siz uzantının nasıl olduğuna bakıyorsunuz çöp bir uzantı değil ne kadar olursa olsun site oturduktan sonra sıralamaya geçmemesi elde bile değil yani burada bahsetmek istediğim her uzantının değeri vardır.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Kaç Yıldır bu işin içindeyim google asla ve asla domain uzantılarına bakmaz şöyle düşün free bir blogspot sitesi .com sitesinden üstte

Bende kaç yıldır bu işin içindeyim merak etme.. Örneğin .tk domaini google sevmiyor daha alt sıralarda çıkıyor. Genelikle free domainler de bu olay mevcut..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.