Domain ve Hosting Hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By dRaq

Yeni üye
18 Mar 2012
37
0
Bursa/Turkey
Bu sitede yeniyim ve gelişmek uzere bu siteye geldim.Bedava .com'lu domain almak ve hosting bulmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekir ? Bunun yanında mesela domain www.tht.com ise bir [email protected] gibi bir e-mail kurmak isterim.Yardımcı Olursanız Cok sevinirim ve bir teşekkuru eksık etmem.

By dRaq

Yeni üye
18 Mar 2012
37
0
Bursa/Turkey
Yanlıslıkla acmışım k.b ama bazı konularda açmışlar bedava .com'lu domain diye bende almak istedim ve bu yuzden konuyu actım.Ama eger bedava alınmıyorsa baska sıteyı hackleyıp kendıne almak falan olabılıyormu gerekli programlar yardımıyla tabiki... ?

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Yanlıslıkla acmışım k.b ama bazı konularda açmışlar bedava .com'lu domain diye bende almak istedim ve bu yuzden konuyu actım.Ama eger bedava alınmıyorsa baska sıteyı hackleyıp kendıne almak falan olabılıyormu gerekli programlar yardımıyla tabiki... ?

bi sitenin kendinin olması için ftp sifresini ve adamın hostu aldıgı firmanın giris ıd ve sifresini kırman gerek buda çok zor keyloggerle anca

16 Eki 2011
165
0
geliştirme amaçlı istiyorsan ve uzun sure ılgılenıp hıc bırakmıcaksan takıbınde kalıcaksan guvenıyorsan kendınede arkadasımın dedıgı gıbı hostıng kullan senın ıcınde gelısme ıcınde daha ıyı olur .. hostıng ıcın yardım eden konular vardır onlara basvurabılırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.