Dostlarım bi bakın modem sıkıntısı

HosTerS

Üye
1 Ara 2011
167
0
Dostlar bizim evdeki neti iptal ettik (Malum ttnet i hepiniz bilirsiniz).Yaklaşık 5 gündür de net olmadığı için bizim komşunun netini kırmak zorunda kaldım. Acaba ben kullandığım netin sınırsız olup olmadığını nasıl anlayabilirim??
Bir kaç tane linux işletim sistemi indirmeyi düşünüyorum ama bağa gelip de bağcıyı dövmemek lazım.

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dostlar bizim evdeki neti iptal ettik (Malum ttnet i hepiniz bilirsiniz).Yaklaşık 5 gündür de net olmadığı için bizim komşunun netini kırmak zorunda kaldım. Acaba ben kullandığım netin sınırsız olup olmadığını nasıl anlayabilirim??
Bir kaç tane linux işletim sistemi indirmeyi düşünüyorum ama bağa gelip de bağcıyı dövmemek lazım.

Dostum zaten bu zamanda %90 sınırsızdır ama o %10 kısımı öğrenmek için nebilim adam nette girerken bak video felan izliyomu yoksa bi muhabet aç sor :)

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
Google'ye ıp adresim yaz çıkan ıp yi tarayıcına yapıştır oradan admin ve şifre isteyecek senden

admin

ttnet

genelde dene eğer olursa orada fatura numaraları var ttnet.com a gidip oradan bakabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.