Dosya açmadan trojan veya rat yemek

17 Ocak 2016
207
0
127.0.0.1
Youtubede video paylasmistim.Buildledigim rati hack programi ile bindlemistim.Yayinladiktan sonra videom 16k izlendi aradan 3 ay filan gecti.Pc de bir anormallik oldugunun farkina vardim.Ama fazla onemsemedim.Pc yi kapadiktan sonra aradan yarim saat filan gecti telden oyun hesabima gireyim dedim.Hesap hacklenmisti ve
hicbir trojanli bir program acmadigima çok eminim.Acmadan once hep Virustotal ile tararim.Acaba bir çeşit exploit ile ratli programimdan pc ye mi erisim sagladilar .Biri bu konuda bana yardimci olursa sevinirim

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Crypter kullanılmış bir virüsü açmış olabilirsin.Hesabın herhangi bilinmedik ve düşük güvenlikli oyunlarda bir sunucuya girdiğin için veya sahte site ile çalınmış olabilir. Hesabının şifresini sıfırlamayı dene.

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
dostum şimdi keylogger virüs rat trojanda yemiş olabilirsin ama bu trojan büyük ihtimalle fudlanmıştır yani fudlayınca virüs programı virüs olduğunu anlamaıyor anlayacağın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.