Dosya Yükleme Scripti (DROPPY) [DEV SCRİPT] [YENİDEN!]

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
MuteVirus
{TurkHackteam}

Öncelikle Selamun Aleyküm TurkHackTeam üyeleri.
Uzun zamandır konu açmıyodum son konularım çöpe taşınınca bi ayar oldum bide dersler felan pek ilgilenemedim. :)
Her neyse beyler konumuza geçelim.

Droppy - Online Dosya Paylaşma Scripti.

Çoğumuz reklam vermek gibi olmasın dosya yükleme sitelerinin ne kadar kazandığını merak etmişizdir. (Ben ettim:)))
Şimdi bu tarz siteler sağlam bir admin paneli ve güzel bi teması olmadığı sürece pek bi işe yaradığı söylenemez. Ha yok mudur? olabilir. :)
Her neyse..
Droppy isimli script admin panelli gayet güzel hoş görünümlü Türkçe destekli bir scripttir.

gerekli tüm ayarlamaları Admin panelinden yapabileceğiniz script çok ta açık kaynak kodlu olduğu söylenemez :)

yani abicim admin panelinde çok şey mevcut. fakat illaki farklı bişey buldum diyosanız biraz uğraştırabilir.

Şimdi script özelliklerini yazayım. Bir kaç ekran görüntüsü koyayım. linkini VT sini veriyim sonrada siz artılarını eksilerini söyleyin.

Başlıyorum.

[EKRAN GÖRÜNTÜLERİ]

[Fotoğraflar büyük Site yavaş açılmasın diye link koyuyorum.]

https://goo.gl/kAGXDx
https://goo.gl/XaF6Dw
https://goo.gl/duyHGp
https://goo.gl/Jh6ckG

*Dilerseniz kuruluma geçelim.

[KURULUM]
- Kurulum gayet basittir.
1- tarayıcınızın url kısmına www.websiteniz.com/install.php yazarak kurulum kısmına gidebilirsiniz.
2- Daha sonra ekranınıza kurulum aşamalarıyla ilgili ingilizce bir yazı gelecek ve hosting uyumlu mu onla olakalı bilgiler gösterecek. Butona basarak ilerleyebilirisniz.
3- Ürün normalde ücretli olduğu için bu aşamada sizden PURCHASE CODE isteyecektir. biz satın almadığımız için kodumuz mevcut değil. fakat bu script NULLED olarak editlendiği için kod kısmına 'a' (tırnak işareti olmadan) yazıyorsunuz. ve devam ediyorsunuz.
4- Şimdi çoğu webmasterin alışık olduğu MYSQL bilgilerinizi girmelisiniz çok detaya girmiyorum.
5- Kurulum tamamlandı!

[SCRİPT HAKKINDA]

1- Türkçe dil desteği mevcuttur. Admin panelinden etkinleştirmeniz gereklidir.
2- Varsayılan olarak yüklenen dosyaları 1 kez indirdikten sonra imha eder. Admin panelinden varsayılan ayarları değiştirebilirsiniz.
3- Script'in Türkçe dil desteği vardır fakat Admin paneli ingilizcedir.
4- Sürükle bırak özelliği mevcuttur. fakat ekranda boş alana tıklayınca bir link açılır scripti yapanın resmi websitesi galiba tam bi fikrim yok PhpMyAdminden silebilir veya değiştirebilirsiniz.

[Bir Kaç Ön Bilgi!]
1- Bu script başka bir siteden alınmış olup yazı kesinlikle alıntı değildir!
2- Bu script'in Paylaşılma amacı bilgi vermektir. Kullanmanız mecburi değildir!
3- Scripti indirmeniz tüm sorumluluğu üstünüze almanız demektir!
4- Doğabilecek herhangi bir sorunda Ben ve TurkHackTeam sorumluluk kabul etmemektedir!

[İNDİRME LİNKi]

İNDİR!

*HEY BİDE ŞUNU DİNLE İNDİRME LİNKİ AYNI ZAMANDA SCRİPTİN DEMOSU :)

*Yinede Demoyu ayrı koyalım.

Script'in Orjinal Demosu

Script'in Benim Tarafımdan Kullanılan Demosu

[VirusTotal]

VT

-
İşinize yararsa bi Teşekkürünüzü alırım <3

Son düzenleme:

ibobaba27

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
268
0
Bileceksin?
eyvallah kardeşim güzel script ellerine sağlık da, eğer bir sorun varsa veya moderatörlerle konuşmak istiyorsan ÖM atabilirdin konuda boş konuşmuşsun biraz.Moderatörler zaten ÖM bakıyorlar ve bu yazını görecek olanlar pekde takmazlar diye düşünüyorum

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
eyvallah kardeşim güzel script ellerine sağlık da, eğer bir sorun varsa veya moderatörlerle konuşmak istiyorsan ÖM atabilirdin konuda boş konuşmuşsun biraz.Moderatörler zaten ÖM bakıyorlar ve bu yazını görecek olanlar pekde takmazlar diye düşünüyorum

Kardeşim öncelikle yorumun için teşekkürler. THT ÇÖP kısmına baktığın zaman bu konunun 2. konu olduğunu ve daha kaç adet konumun çöpe taşındığını görebilirsin. Hani dedim ki özellikle silinyorsa okumadan silmesinler ÖM attım yanıt gelmedi bende ÖM mi bekliyim burdan yazdım işte.

ellerine sağlık kardeşim 1 indirmeden sonra dosya siliniyormu bu sayıyı uzatma şansımız yokmu

Kardeşim ya hiç silinmez ya 1 indirmeyle silinir. malesef sayı seçemiyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Google -> Warez scriptler -> seç birini-> indir -> Tht -> emek verdim link kısaltma var moderatörler boş yapıp siliyor

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Google -> Warez scriptler -> seç birini-> indir -> Tht -> emek verdim link kısaltma var moderatörler boş yapıp siliyor

Yanlız scripti ben yaptım demiyorum konu anlatımı bana ait. scripte emek vermedik zaten konuya verdik. anlayışın için de teşekkürler. Her ne kadar forum üyelerine saygılı olmaya çalışsamda bazen anlamamakta ısrar edenler olabiliyor. Script bana aitmiş gibi kısa link koyup script bana ait işte link demedim. böyle yapsam konum çöpe taşınır bi kaç kere yapsam ban yerim zaten. hem kısa link hem alternatif link koyuyorum ve kısa linkin sebebinin konuya emek evrilmiş olması olduğunu ama istemeyenlerin alternatif linki kullanabileceğini söylüyorum. Gayet hoş karşılanabilecek bir olay bence. Maderatörlerede saygımız sonsuz yanlış anlaşılmasın ama böyle bir durum için böyle bir muamele bilemiyorum abartı bence. Her neyse önemli olan bu scriptin şu anda TurkHackTeam platformunda bulunması ve uzatılacak birşey kalmadı. Post kasıp yine bu konunun silinmesine neden olmayalım lütfen. konuşmak isteyen ÖM gelebilir..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.