Dosyanın Yayılmasını engelleme, aitlik vermek ?

zamanlama

Üye
28 Ocak 2012
137
0
Merhaba,
Deepweb'te Derin araştırmalar içerisindeyim. Kendi kendime oluşturduğum koskacaman bir kütüphanem var.
Kişisel Gelişim,Anime&Manga, Okuma kitapları
Hacking Eğitim setleri Rusça/ingilizce,fransızca,
Gmail hack Hacking
web hack , wifihack hacking ile alakalı bütün konular. Arama Motorları
Haber siteleri, Kişisel Hacker blogları, Torrent uygulamalar,Grafik Tasarım, Programlama Dilleri ile alakalı bütün bilgiler siteler, Hacking Öğretici paylaşımcı bütün forumlar vb Kimsenin elinde olmadığı onion linkleri olduğuna dair iddialiyim Neyse bunları araştırmamın amacı derin bir araştirma içerisine girip, bütün bilgileri deep web'i (İYİ TARAFINI) Kütüphane Haline getirmek. Kütühanem tamamlanınca bilgili ve öğretici bir şekilde Türk kardeşlerimi geliştirmek, paylaşmak istiyorum.
Tabiki kendi çapımda minnak bir forumum var ama o kadar emeğinde sadece forumuma sadık kalınması. Alınıcaksa bizzat gelinip paylaştığım yerden alinmasini istediğim için
Örnk: Bulduğum Önemli Arama motorlarını not defterine yazdım rar'a koydum rar şifresinide forum ismi yaptım diyelim Başkaları rardan cikarip kendisi emek vermiş gibi paylaşacak
bunu nasıl önlerim ? paylaştıklarım sadece bana ait kalsın istiyorum.

Son düzenleme:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
ooo çok tehlikeli iş.. bir kaç tane deepweb forumu var çapulcularla dolu deep web hakkında ne konu açsam 2dk sonra forumlarında görüyorum. Bir de emek verdim diye paylaşıyorlar var ya. onlara engel olmak zor. alıntılanır o konun dostum çare yok. alıntıya çare yok. bir nevi engel olmak zorlaştırmak için. resimlerini çeker sitenin ismini eklersin. o şekilde paylaşırsın ama onlar köstebek olduğu için cebine koysan bulur çalarlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.