Dövüş Sanatları

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Beyler bir çok dövüş sanatıyla uğraştım şimdi aklımda 3 dövüş sanatı var bunlar;
Kick Boks, Boks, Shotokan Karate
sizce hangisin başlamalıyım.

CMassiveStrokeK

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
772
0
Hamburg
kardeşim ben mma da dövüşçüyüm bak eğer en iyilerden olmak istiyorsan tek bi dövüş sanatını değil bir den fazlasını ögrenmeye çalış derim ben sana vücud geliştirme önemlidir mutlaka onu tavsiye ederim

sucortagi

Yeni üye
3 Eki 2015
23
0
Kardeşim bende ilgileniyorum kick box ile ama mili sporcu olmak gibi bi fikir varsa aklında shotokan karateyi öneririm çünkü kick boxta gerçekten çok iyiler var sende onlardan biri olabilirsin falat çok çalışman gerekiyor karate ile ilgilendim 2 sene kadar Milli sporcu olmak için ideal spor.

sucortagi

Yeni üye
3 Eki 2015
23
0
kardeşim ben mma da dövüşçüyüm bak eğer en iyilerden olmak istiyorsan tek bi dövüş sanatını değil bir den fazlasını ögrenmeye çalış derim ben sana vücud geliştirme önemlidir mutlaka onu tavsiye ederim

vücüt ne kadar şişerse o kadar ağır haraket eder dövüşle ilgileniyorsa çok seri olması gerekir benim düşüncem böyle saygılar...

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz

Kyokushin Karatesi, Taekwondo'da siyah kuşak sahibiyim dediğin gibi yapıyorum ama artık belli bir dövüş sanatıyla uğraşmak istiyorum.

Sicerty

Üye
6 Ağu 2015
153
0
Istanbul
Kickbox, yapabiliyorsan Muay Thai. Şimdi arkadaşlar ne kadar kabul edemesede bence taekwondo, karate, kung fu devri falan geçti. Geçen gün iki arkadaşın mevzusu vardı okulda. Biri kickbox yapıyor diğeri 1 sene karete yapmış kavga sırasındada wing chun kurslarına gidiyormuş elleri aşağıda gard aldı bizim kickboksör arkadaş gözüne tek yumruk attı cocuk yere serildi gözü mosmor oldu. Ertesi hafta çocukta kickboxa yazılmış. Sokakta tekmelerini kullanabilmen için altında rahat birşey olması lazım diyelim sevgilinlesin altında kot var napıcaksın? En ideali Kickbox hem yumrukların çok sağlam olur hem tekmelerin.

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Muay Thai'ye başla kardeşim boşver bunları 6 senedir yaptım bunları öncelikle kick bokstan nefret ederim direk muay thaiye başla çok rahat olur diğerlerine göre hele çok hızlı isen direk muay thai

crazzymes

Üye
18 Haz 2010
62
0
Kardeşim bransimda cesitli bölge şampiyonlukları, dostluk kupaları ve lig şampiyonluğu almış biri olarak Kick Boks öneririm. Dövüş sanatları icerisinde en kolay milli takım yolu bunda. Daha fazla bilgi istersen; facebook.com/crxmes

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.