DropShipping Yapmak

24 Mar 2015
177
0
Selamün Aleyküm Arkadaşlar Dropshippinge başlamak istiyorum çok araştırdım lakin çoğu eğitim paralı hemde yükse meblalarda. Yapmasını bilen öğretebilecek arkadaşlar var mıdır?

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Yüksek ihtimal instagram sayfalarından vs gördünüz. Çok kolaymış gibi anlatıyorlar. Ve kurslarını satmak için bakın dropshipping den bu adam bu kadar kazandı vs diyorlar. Bende düşünmüştüm ve bu paylaşımları yapan bir sayfaya şunu sordum : Dropshipping yapmak ücretli mi ? Adamın cevabı ne eksik ne fazla şu şekildeydi : "Kardeşim eğitimini satıyoruz." .
Ve dropshippinge sermayesiz diyorlar. Amazonda mağaza açmak 40 dolar :)
Yapmadan önce düşün derim. İyi forumlar

Tankizilelma

Yeni üye
26 Haz 2020
1
0
ben bu işi 6 aydır araştırıyorum hala başlamadim şuan bir abimin e ticaret dükkanında çalışıyorum tecrübe kazanıyorum çoğu şeyi öğrendim ama bilmediklerim yinede var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.