Dünkü Uçuşumda Yaşadığım MACERA Süperdi :)

1 Nis 2016
164
0
Evveeeetttt arkkadaaşlar dün sabah güzel bir günle uyandım. Saat 6'yı gösteriyordu. Şöyle bir pencereye baktım. Karşıda hastane. Güzel güneş gülümsüyor herkese. Kimisine mutlusuyla kimisne üzüntü. Adaletsiz be hayat. Adillik yok. Neden mi? Kimisi hasta kimisi sağlıkı. İşte burada yok. Saate bakıyordum ne güzeldi o saat. Herkesin görmesi. Kah kah gibi kahverengi. Kahve çekirdeğinin rengiyle oh ne güzeldi. Haydi başlasın güzel bir gün dedim. Ya Allah Bismillah. Kalktım yataktan. Ellerimi yüzlerimi yıkadım. Güzelce kahvaltımı yapıp dişlerimi de güzelce fırçaladım. Annemin bana aldığı yeni ayakkabıları deniyordum. Ne hoştular ama. Keşke herkes bu zevki yaşasa! Bu arada kuzenlerim aradı. Sanırım bir şeyi unutmuştum. Kuzenlerime gitmeyi. Çünkü bugün onlarla birlikte çok güzel masmavi kumlu bir denize gidip orada piknik yapacaktık. Ama geç kalmak affetmez. Adım NEcati değil mi ulan! Annemi babamı kardeşim ablamı abimi öptüm. Doğruca yola çıktım. Çatı katına gittim kimsenin haberi olmasın aman söylemeyin :D eee NECATİ Alır yelkenini kanadınııı biner habayaa hoppadalaak. Havada giderken hava kapanıp yağmur yağmasın mı? Bulutların üstüne çıktım. Çıkarken ne güzel ağaçlar bitkiler besleniyordu ama :=) bulutlar üstten o kadar güzel görünüyordukii, keşke bunu herkes görebilse. Kuzenlerimi piknik için ertelemek zorunda kaldım ancak güzel bir fikrim vardı. Normalde 2 kuzenimle gidecektik ancak diğer kuzenimin sevgilisi onu çağırınca o gitmek zorunda kaldı. Ama benim ERTUĞRUL kuzenim oduktan sonra gerisi... Şaka şaka ben kuzenlerimin hepsinin aldından teker teker öperim:) Aldım onu bulutlara çıktık. Hem her yer bulut kaplamış oturduk bulutlara. E bulutlar da güzel bir pasta. Hem yiyoruz hem yıldızlra bakıyoruz. Oradan bir yıldızın Çikolata damlası düşmesin mi bizim üzerimize? Biz de ıslanmayalım mı? Ama tadı çok güzeldi yaaaa..

DEVAMI GELECEK ))

1 Nis 2016
164
0
Yorumlarınızı merakla bekiyorum arkadaşlar küçükler büyükler beyler ve bayanlar :) Bu değişimi de Full takım bir elbise( smokin diyorlar sanırım :D) ve elimde sihirli bir değnek ile söyledimi farz edin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.