Dünya savaşı oyunu öneriniz var mı?

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
İstediğim oyun türünden biraz bahsediyim:
Online bir oyun istiyorum.
Dünya oyunu olacak ülkeler vs. her şey eksiksiz.
Ülkenizde arsa , ev satın alabileceksiniz. Kendi yerinize kale inşaa edebileceksiniz.
Aldığınız yerler karşı oyuncular tarafından gözükecek. Aldığınız yerleri satılığa çıkarabileceksiniz.
Böyle gelişe gelişe ülkeler arası savaşlar başlayacak.
Mobil değil pc oyunu istiyorum.
" Minecraft server earth map " tam istediğim türden fakat giriş yapamadım premium üyelik istiyor galiba. Googleden aratıp tam nasıl tür istediğimi anlayabilirsiniz.

bcg

Yeni üye
10 Ağu 2019
23
0
Dostum bildiğim bütün dünya savaşı oyunlarını yazıyım
Call of duty
Battlefield
Day of infamy
Defeat day
Hereos and generale
World of tanks
Hearts of iron
Brother in arms
Warfare
Hell Let loose
Sniper elite
Post scriptum

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
yaaa gidip alacaksın minecraft'ı. elmas kazıcaksın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.