🔔 DÜNYADA TEK ÖMÜR BOYU GARANTİLİ İNSTAGRAM TAKİPÇİ SERVİSİMİZ AKTİF EDİLMİŞTİR!

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Değerlendirme - 0%
0   0   0
kategori ismi : Instagram | Takipçi | Ömür Boyu Garanti
instagram-new.png
2649 - Instagram Gerçek Takipçi | Maksimum 5M | Ömür Boyu Telafi ♻️ - 11.54 ₺
Siparişleriniz Anlık Başlamakta olup Günlük 50K Aktarım Hızımız Mevcuttur.Olası Bir Düşüşlere Karşı 365 Gün Telafi Butonu Aktiftir.365 Günden Sonra Destek Talebi Acılarak Telafi Taleb Edilebilmektedir.
Panel Giriş : https://lidertakipci.com/

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhaba, herkes için hayırlı olsun diyelim. Kendi deneyimlerimi'de paylaşmak isterim öncelikli olarak,

Konu düzeni önemli insanların dikkatini çekicek bir konu tasarımı olmalı bence az kelimeyle öz anlatım olucak şekilde görsellerle desteklenmeli sonuçta kurumsal bir yapının bir konusu olarak beğenilmeli diye düşünüyorum onun dışında ilk zamanlarında alma fırsatım olmuştu yaklaşık 1 ay sonra düşüş yaşamıştım yeni gelen telafi talebi gerçekten güzel olmuş benim bildiğime göre eskiden böyle birşey yoktu. Sizden ricam insanlar niye sizleri seçmeli diğer sitelerden farkınız nedir ? Forumdan gelenlere özel bir kampanya yapmayı düşünürmüsünüz gibi birkaç sorum olucak yanıtlarsanız çok sevinirim. İyi satışlar

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhaba ;
Diğer Sitelerden Farkımız İnternet Üzerinde İsmimize Ait 1 Tane Bile Şikayet Olmayışı Ve Sitemizin 5 Yıl Hizmet Süresini Geçerek 250 Bin Üyesiyle Türkiye'nin En Büyük Smm paneli Olmasıdır. Forumdan gelen üyelerımıze 250 tl üzeri Bakiye eklemelerde %5 Bonus mevcuttur.Destek Talebi Açılarak Talep Edilebilir.
İyi Formlar! LiderTakipci Ekibiniz!

Teşekkür Ederiz , iyi formlar!

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Crew

Üye
27 Nis 2020
118
26
USA
Değerlendirme - 0%
0   0   0
instagram-new.png
Siparişleriniz Anlık Başlamakta olup Günlük 50K Aktarım Hızımız Mevcuttur.Olası Bir Düşüşlere Karşı 365 Gün Telafi Butonu Aktiftir.365 Günden Sonra Destek Talebi Acılarak Telafi Taleb Edilebilmektedir.
Panel Giriş : https://lidertakipci.com/

Hocam 10k takipçi alacam ama pahalı bana şöyle 1 defaya mahsus 40 TL indirim yaparsanız hep sizden alırım valla. Sevdim siteyi

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hocam 10k takipçi alacam ama pahalı bana şöyle 1 defaya mahsus 40 TL indirim yaparsanız hep sizden alırım valla. Sevdim siteyi
merhaba , Instagram | Ucuz Servisler | Kampanyalar kategorisi ,
instagram-new.png
1214 - Instagram Takipçi | Max 5M | 365 Gün Garantili ♻️ | Günde 100K - 7.50 ₺
hizmetımızden satın alabılırsınız dusus yılda %3 maximum sorunsuz telafi edilmektedir.

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Zamanında bu hizmeti kullandım. Ama Instagram yakaladı mı sıkıntı. 😁
olası bir yakalanmaya karsı ömür boyu yeniden doldurma garantisi :)

Hocam konuyu değiştirmek yerine teklifimi kabul ediyor musunuz onu söyleyin.
amacımız konu degıstırmek değil , farklı öneriyle çözüm üretmek.iyi Formlar!

Kazancınız daim olsun ,
ilginize teşekkürler

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Değerlendirme - 0%
0   0   0
teşekkürler hocam iyi formlar :)

konu güncel +++

+++++++++++++++++

womencutestyle

Yeni üye
3 May 2023
41
7
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Fiyatlar nedense bir tık yüksek gibi geldi ama tabi kampanyalardan yararlanırız herşekilde hayırlı işler diliyorum

Son düzenleme:

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,350
2,529
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Ben bir şey sormak istiyorum. Bot takipçilerin etkileşim oranları nasıl hesaplanır ve gerçek takipçilerden farkları nelerdir? Bu konu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Ben bir şey sormak istiyorum. Bot takipçilerin etkileşim oranları nasıl hesaplanır ve gerçek takipçilerden farkları nelerdir? Bu konu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
Bot takipçiler herhangi bir etkileşimde bulunamazlar. Sadece görüntü olarak takipçi sayınız fazla görünür. Gerçek takipçi ise etkileşim olarak tamamen bireylere kalmıştır. İsterseniz etkileşim paketlerine göz atabilirsiniz.(Kaydetme,beğenme,yorum vs)

7 Haz 2023
73
27
24
İSS
Değerlendirme - 0%
0   0   0
instagram-new.png
Panel Giriş : SMM Panel - Türkiye'nin Lider Sosyal Medya Bayilik Paneli
Takipçi kazandırdığınız kişilerin hesap linkleri varmı referans olarak

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,350
2,529
Değerlendirme - 0%
0   0   0
@lidertakipci size bir sorum olacak. Ben daha önceden de bu hizmeti kullandım, ama aklıma takılan bir soru var. Diyelim ki ben bu hizmetten yararlandım, takipçiler geldi ama Instagram bot takipçi olduğunu kısa sürede tespit etti ve hesabı askıya aldı veya kapattı. Bu tür durumlarda hesap zarar görür ise siz ne gibi bir dönüş sağlıyorsunuz? Yani hesabın kapanması durumu söz konusu olursa ne yapıyorsunuz?

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Değerlendirme - 0%
0   0   0
merhaba , suana kadar her hangi bir hesab kapama şeklınde bır sıkayetle karsılasmadık.hesaplar bot degıl gercek gorunumde yapay zekaya uygundur.kapanması durumunda hesabı acarsanız telafi saglayabılırız.

konu güncel +++

ilginize tesekkurler ıyı formlar

konu güncel +++

konu güncel +++

konu güncel +++

++++

+++

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
133
System32.exe/nemesaxploit
Değerlendirme - 0%
0   0   0
instagram-new.png
Panel Giriş : SMM Panel - Türkiye'nin Lider Sosyal Medya Bayilik Paneli
Site kapanır yada bu fixlenirse ne olacak?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.