dünyanin en güzel cevabıı (mutlaka okuyun)

HASAN_45

Katılımcı Üye
6 Ocak 2009
743
0
cyprus
Cumhurİyet İlanindan Sonra İstanbul'da Bİr Resepsİyon Verİlİr.tÜm DÜnya İlkelerİnİn ElÇİlerİ Ve AteŞelerİ De Davet Edİlİr. Davet GÜzel Bİr Şekİlde Devam Etmektedİr Fakat İngİlİz AteŞesİ Olan BİnbaŞinin BakiŞlari Mustafa Kemal'İn Dİkkatİnden KaÇmaz.bÜtÜn Davet Boyunca Kendİsİne Dİk Dİk BakmiŞtir Ve Bakmaya Devam Etmektedİr Ne Oldugunu ÖĞrenmek İÇİn Yaverİnİ GÖnderİr.

Yaver Mustafa Kemal'e ŞÖyle Der: - PaŞam Kendİsİne Neden Ters Bİr Tavir TakindiĞini Sordum;

O Da Bana Mustafa Kemal'İn Çanakkale'de Babasini ÖldÜrdÜgÜnÜ SÖyledİ.

Bunun Üzerİnİ Mustafa Kemal ŞÖyle Der:

Gİt Sor Bakalim Babasinin Çanakkele'de Ne İŞİ Var MiŞ???

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
arkadaşlar çanakkale savaşı sonrası atatürk bir yemek veriyor yaklaşık 32 kral ve bi o kadarda başbakan toplanıyor..
fakat atanın yemek boyunca gözüne takılan bişi var
bir ingiliz subayı Ata'ya bakıyor ..
Ata yaverine
şu ingilize sor bakalım neden bana öyle bakıyor.
yaver sorar ve cvbı Paşam siz o subayın babasını çanakkalede öldürmüşsünüz...
Ata,Gazi...Mustafa Kemal Paşa....
--sor bakalım babasını çanakkalede ne işi varmış 8) 8)
subayın bu cvp tan soraki ruh halini merak ettim..

Kaynak : http://www.turkhackteam.net/turkiye...i-266102.html?highlight=Atat%FCrk%27ten+cevap

Tarih : 06-03-2009 toplam 3 gün 3 ay önce verilmiş.

Konu kilit...!

HASAN_45

Katılımcı Üye
6 Ocak 2009
743
0
cyprus

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.