>>Dur Yolcu AntiVirus<<< |SuperCode®™|

29 Nis 2013
122
0
Merhabalar yine yepyeni programlarla sizlerleyim :RpS_thumbup:.Bu sefer kafam anti virüs yapmak geldi :) Hadi bakalım yorumalarınızı Bekliyorum :) :trl
ss
syvqz.jpg

Linkler
Mediafire
Dosya tc
dosya co
GOORİL
Upload
VİRÜS TOTAL

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Bu programdan yapmıştım ben ama fazla virüs bulamıyordu bu kaç virüs buluyor?

Bu .bat gbi dosyaların içeriğini okuyup zararlı bir kod bulan türden bir program değil değilmi. :D

l2onaldo

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
641
0
.bat'taki kodlarda "virüs" yazıyorsa program virüs var diyor yoksa yok bişi diyor vay be :D

l2onaldo

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
641
0
içinde virüs yazıyorsa mı buluyor yksa en azında bat virüs komutlarında birşeyleri bulabiliyormu :D ?

Mantık şöyle kardeşim open file dialog felan filan ayrıntılar onlar işte biliyorsundur 2 tane text box veya richtextbox ekliyor bat'ı seçti mesela bat'ın zaten not defteri ile açılabildiğini biliyorsundur bu bat'taki kodları textbox2'de gösteriyor sonra satır satır kelimeli okutuyor eğer virüs veya ne bilim keylogger felan bulursa uyarı veriyor :D

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
Mantık şöyle kardeşim open file dialog felan filan ayrıntılar onlar işte biliyorsundur 2 tane text box veya richtextbox ekliyor bat'ı seçti mesela bat'ın zaten not defteri ile açılabildiğini biliyorsundur bu bat'taki kodları textbox2'de gösteriyor sonra satır satır kelimeli okutuyor eğer virüs veya ne bilim keylogger felan bulursa uyarı veriyor :D

Mantığın biraz hatalı.
çünkü virüs yazarların hiç biri virüsün içine "virüs" ve onu çağrıştıran kelimeler yazmaz.

ayrıca dostum visual basic 6 ile bir exe yaptım içine virüs falan yazdım ama senin program bulamadı. bu sourceyi görmüştüm. dosyayı okuyor fakat sadece "MZ" Diye bir sey cıkıyor. tarama yapamaz dostum

Son düzenleme:

l2onaldo

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
641
0
Mantığın biraz hatalı.
çünkü virüs yazarların hiç biri virüsün içine "virüs" ve onu çağrıştıran kelimeler yazmaz.

ayrıca dostum visual basic 6 ile bir exe yaptım içine virüs falan yazdım ama senin program bulamadı. bu sourceyi görmüştüm. dosyayı okuyor fakat sadece "MZ" Diye bir sey cıkıyor. tarama yapamaz dostum

kardeşim mantık saçma zaten bende ondan bahsediyorum ama bu şu an yorum yaptığın antivirisün mantığı o :) post kasmış gibi hissediyorum kendimi konu kapansa iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.