Düşük Ping VPN(KYK vb. kalıyorsanız bakınız)

Eldrithc

Üye
7 Tem 2014
131
0
Evet arkadaşlar çoğu kyk yurdunda online oyunlar oynanmaz portlar kapalıdır vb. nedenler yüzünden. Bugün ücetli bir vpn hizmeti ile pingi arttırmadan nasıl oynayabiliriz ona bakalım. Arkadaşlar öncelikle kullanacağımız vpn MegasVPN'dir. Bu türkçe bir site olduğundan fazla zorluk çekmeden anlayabilirsiniz. Sizden bir vpn programı indirmenizi isteyecek(tabiki de herhangi değil,zaten kaydolunca size gösteriyor).

1-Gördüğünüz üzere burdan programı indir diyerek client ve serveri tek rar halinde indiriyoruz.

VPN1.png

2-Önce bunu kurun dediği client programını kuruyoruz.Burada "SELECT SOFTWARE COMPONENTS TO INSTALL" bölümünde üstte olanı seçiyoruz.

VPN2.png

3-İleri ileri diyerek kurulumu bitiriniz.Kurulum bittikten sonra indirdiğimiz dosyaya gelip "server eklentisi" yazana çift basıyoruz.Size uyarı verecektir.Evete basın. Program açıldığında "start vpn connection" diyerek programı başlatın.

VPN3.png

4-Ardından size üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi soran ekran gelecektir. Gerekli yerleri doldurun.

vpn4.png

5-Eğer üyeyseniz ve hesabınız aktifse bağlanırsınız. Şu anda ben paket almadığım için access denied hatası alıyorum çünkü iznim yok. Paket fiyatları aşağıdaki şekilde. İlk üyeliğinizde 1 günlük deneme izni veriyor.Site türkçe. Üye olduktan sonra nasıl bağlanırım ve benzeri şeyler için sayfaları var oradan da yardım alabilirsiniz.Desteği sağlam ilgileniyorlar. Ama torrent vb. şeyler indirmek yasak bilginiz olsun. Amaç burada düşük pingte online oyun oynamak.Ayrıca satın aldığınız paketi 3 gün içinde iade edebilirsiniz.Referans sistemi var. Üye yaptığınız kişi eğer paket alırsa +15 gün size gelir. Ama alıp iade ederse aynı şekilde sizin de ekstra günleriniz gider.

vpn5.png

vpn6.png

(ÖDEME SAYFASI)
vpn7.png

(REFERANS BİLGİLERİ)

vpn8.png

Arkadaşlar normal kayıt linki budur.

Bu da referanslı link.

Beyler ben de öğrenciyim. Sizin kararınız ama referanstan kayıt olursanız siz bir şey kaybetmezsiniz. Siz paket aldığınızda bende 15 gün fazladan kazanırım. Zor bir şey değil sadece 2. linkten kaydolun yeter. Bana da yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürlerinizi alabilecek bir konu olduğunu ve sizin butona basarak esirgemeyeceğinizi umuyorum. Hepinize iyi akşamlar dilerim. Lütfen alıntı yapmayınız. Uğraştım o kadar. Yaparsanız da sitemizi ve adımı belirtiniz.

Eldrithc

Üye
7 Tem 2014
131
0
//güncel. Arkadaşlar gayet hızlı bir şekilde yardım taleplerine dönüyorlar. Attığım bir talep 6 dakika içinde cevaplandırılıp gereği yapıldı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.