Çözüldü Dvd ve Usb olmadan nasıl linux kurabilirim?

Aucky

Üye
10 Haz 2016
239
0
~~~
sanal makına ya kurarsın

Aşağıdaki video işinize yarayacaktır.

İyi forumlar.

https://www.youtube.com/watch?v=pIixWUvQa4c

Sanal Makinaya Kurabilirsin Veya Sistem Özelliklerini Söylerseniz Kucuk Araştirma Eğer Cözümü Varsa Bulup Size Donuş Yapabiliriz

Sanal makinaya kurmayı biliyorum, sadece bilgisayarımı tamamen linux yapmak istiyorum. Fakat DVD okuyucusuz ve USB'siz bir şekilde nasıl yapacağım konusunda sorun yaşıyorum. Bunun herhangi bir yolu var mıdır ?

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Merhaba Değerli Üyemiz;
Bunun için Bilgisayarınızın işletim sistemini silmeniz gerek.Ve usb ile kurulum yapmanız.

İyi Çalışmalar Dilerim.İshakonc.

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Sanal makinaya kurmayı biliyorum, sadece bilgisayarımı tamamen linux yapmak istiyorum. Fakat DVD okuyucusuz ve USB'siz bir şekilde nasıl yapacağım konusunda sorun yaşıyorum. Bunun herhangi bir yolu var mıdır ?

Merhaba değerli üyemiz, her hâlükârda bilgisayarınıza kablo bağlamak zorundasınız. Bu ya flash ile ya da USB kablo ile telefondan pc ye format atabileceğiniz anlamına geliyor. Yani kablosuz kurulum olmaz, zaten telefondan format atacaksanız da telefonun rootlu olması gerekiyor.

Alttaki video windows için dir siz bunu linux a göre yapabilirsiniz, zaten basittir. Ama kablo şart.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kCHxZ25v78c[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.