E-mail hesapları bilgi toplama //KARA ALP

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
1
68
İSTİHBARAT
HtNC8l.jpg

Herkese merhaba bugün sizlere
Termux üzerinden yada kali linux üzerinden
Resmi site yada üniversitelerin tüm eposta adreslerini ve ip adresleri hakkında bilgi toplamadan bahsedicem

Arac adı: Infoga

Yani eposta bilgi toplama aracıdır
Bu araç ile bir çok eposta adreslerini ve ip adreslerini öğrenebiliyoruz

Size örnek amaçlı konu hakkında
ayrıntılı video çekdim bakabilirsiniz
Kodlar videonun altında mevcuttur

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=FogzdqWPWAo[/ame]

tabi şöyle bi soruda takılabilir aklınıza kendi eposta adresinden bilgi toplarmı yada hedef kişi hakkında Geçerlimi pek olumlu sonuç alamazsınız genelde siteler üzerinden eposta bilgileri toplamakla işe yarıyor.

Eğer kafanıza takılan sorularınız varsa yorumlarda berirtebilirsiniz daha iyi anlamak için

konumuz buraya kadar umarım faydalı bir konu olmuştur

Bir sonraki konuda görüşmek dileğiyle

Herkese iyi forumlar

Son düzenleme:

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
KARA ALP
Hız kesmeden devam yakında termuxla portrede çıkaracaksın :)
Ben bir yerde takıldım github linkini girince kullanıcı adı ve parola istiyor
Birde ben termuxun ücretsiz android sürümünü kullanıyorum fark edermi ?

Son düzenleme:

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
1
68
İSTİHBARAT
KARA ALP
Hız kesmeden devam yakında termuxla portrede çıkaracaksın :)
Ben bir yerde takıldım github linkini girince kullanıcı adı ve parola istiyor
Birde ben termuxun ücretsiz android sürümünü kullanıyorum fark edermi ?

AmacıM türkiye genelinde en iyi termux kanalı olucak şekilde çıkdım ve öykele olucak kimselerin paylaşılmadığı bir çok toollar patlaşılıyor ve devam edicekdir bu arada şifre kullanıcı adi isteme sebebi kodların sahibiden kaynaklı ve kimse kullanamasın diye sınırlama yapmiş olduğu icin o sorun var

pslck

Yeni üye
27 May 2019
22
0
Kardeşim birde hedef kişinin kamerasına sızma var onu bir araştırır mısın?

HtNC8l.jpg

Herkese merhaba bugün sizlere
Termux üzerinden yada kali linux üzerinden
Resmi site yada üniversitelerin tüm eposta adreslerini ve ip adresleri hakkında bilgi toplamadan bahsedicem

Arac adı: Infoga

Yani eposta bilgi toplama aracıdır
Bu araç ile bir çok eposta adreslerini ve ip adreslerini öğrenebiliyoruz

Size örnek amaçlı konu hakkında
ayrıntılı video çekdim bakabilirsiniz
Kodlar videonun altında mevcuttur

https://m.youtube.com/watch?v=FogzdqWPWAo

tabi şöyle bi soruda takılabilir aklınıza kendi eposta adresinden bilgi toplarmı yada hedef kişi hakkında Geçerlimi pek olumlu sonuç alamazsınız genelde siteler üzerinden eposta bilgileri toplamakla işe yarıyor.

Eğer kafanıza takılan sorularınız varsa yorumlarda berirtebilirsiniz daha iyi anlamak için

konumuz buraya kadar umarım faydalı bir konu olmuştur

Bir sonraki konuda görüşmek dileğiyle

Herkese iyi forumlar

KylianMbappe99

Yeni üye
25 May 2019
4
0
Bişey soracağım ben temp mail ile bi salaklık yaptım Instagram hesabımı temp meil ile açtım şimdi değiştirdikten sonra e-mail hesabımı doğrulama istiyor sorum şu o temp maile ulaşabilir miyiz? Ulaşamazsak onunla aynı ada sahip bir eposta açabilir miyiz? Uzantısı biraz farklı mailprotech.com diye bitiyor

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
1
68
İSTİHBARAT
Bişey soracağım ben temp mail ile bi salaklık yaptım Instagram hesabımı temp meil ile açtım şimdi değiştirdikten sonra e-mail hesabımı doğrulama istiyor sorum şu o temp maile ulaşabilir miyiz? Ulaşamazsak onunla aynı ada sahip bir eposta açabilir miyiz? Uzantısı biraz farklı mailprotech.com diye bitiyor
Tek kullanımlık bi tarz olduu için bulman imkansız sayılır
Sitenin maksadı geçici bi eposta almak kalıcı olsaydı sıfırdan hesap kurardın ama temp mailde oda yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.