E-Mail Name Cracker 1.0 [DEV KONU]

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
+ Üyelik adınız : Dark-Man

+ Programın ismi : E-Mail Name Cracker 1.0

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : Vb.net

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben.

+ Açıklama : Artık istediğiniz isim ile istediğiniz kişiye mail atabilirsiniz.Kendinize yada obama'ya kendi isminiz ile yada FBI mail adresi ile hiç fark etmez :)

+ Programın ekran görüntüsü :

YbXLEz.jpg

Buda çalıştığına dair kanıt. :D

PMLW2Q.jpg

+ Programın İndirme Linkleri :

İNDİR (Yandex)

VİRÜS TOTAL [0/53]

DENEYEN ARKADAŞLAR SS PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.MAKSAT KAFALARDAKİ SORU İŞARETİ GİTSİN.
+
Deneyen Bir Arkadaşımız Video Çekmiş ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5jpl3bZjEgQ[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
mantigi falan guzele benziyor denicem, fakat link kisaltmak yasak kardesim tabi emekde vermissin ama forum kurali ne yapacaksin demi ,

Hajk3r

Yeni üye
30 Tem 2016
5
0
Senin gibi lamerlerin kod kırma yazılımı kullanacağı aklıma gelmişti bu şekilde açık bir paylaşım yaparak kendini halk kahramını olarak mı görüyosun yoksa ego tatminimi sadece.Log olayına gelince senin loğlarını tutuyorum evet çok ihticayım var e-mail adreslerinize onları toplayıp satıcam bunca yol varken bu yolu seçtim.Azıcık emeğe saygınız olsun.
Sadece o uygulamadan çıkan HTTP paketlerini koklamıştım, emeğe herhangi bir saygısızlık yok, herhangi bir kod paylaşımı da olmadı. Madem böyle yaptın, gelen eleştirilere açık olup kendini geliştireceksin arkadaşım. "Lamer" tabirine gelince, sen öyle görüyor isen öyleyim. Sevgiler.

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Sadece o uygulamadan çıkan HTTP paketlerini koklamıştım, emeğe herhangi bir saygısızlık yok, herhangi bir kod paylaşımı da olmadı. Madem böyle yaptın, gelen eleştirilere açık olup kendini geliştireceksin arkadaşım. "Lamer" tabirine gelince, sen öyle görüyor isen öyleyim. Sevgiler.

Hala ego'nun önüne geçip o linki kaldıramıyosun.Yaşın 20-25 arası belli ama hala kendini kanıtlama peşindesin.Benim böyle bi gayem yok sen yokken buralarda ben dolanıyordum.Bu yazılımı millet faydalansın diye yaptım basit veya profesyonel olsun diye değil sayın paket koklayıcısı.

Hajk3r

Yeni üye
30 Tem 2016
5
0
Hala ego'nun önüne geçip o linki kaldıramıyosun.Yaşın 20-25 arası belli ama hala kendini kanıtlama peşindesin.Benim böyle bi gayem yok sen yokken buralarda ben dolanıyordum.Bu yazılımı millet faydalansın diye yaptım basit veya profesyonel olsun diye değil sayın paket koklayıcısı.
Peki, madem ki eleştirileri kabullenecek olgunluğa erişememişsin, elimden bir şey gelmez. Sadece önyargılı davranma. Tekrardan sevgiler, kaldırıyorum.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Forum Kurallarımız Gereği ÜDY'den İzinsiz Link Kısaltmak Yasaktır Konuyu Editleyiniz ve Link Kısaltmasını Kaldırınız Aksi Takdirde Hakkınızda Forum Kurallarını İhlal Etme Suçundan Ötürü Gerekli Cezai İşlemlerin Başlatılacağını Belirtmek İsterim İyi Forumlar

Hajk3r

Yeni üye
30 Tem 2016
5
0
Forum Kurallarımız Gereği ÜDY'den İzinsiz Link Kısaltmak Yasaktır Konuyu Editleyiniz ve Link Kısaltmasını Kaldırınız Aksi Takdirde Hakkınızda Forum Kurallarını İhlal Etme Suçundan Ötürü Gerekli Cezai İşlemlerin Başlatılacağını Belirtmek İsterim İyi Forumlar
Yazılı olmayan kurallar gereği emek verilmiş konularda URL kısaltma kişinin tercihine bırakıldığını belirtmek isterim. İyi forumlar.

Forumda yenisin galiba biraz yeni baslayanlar kismina gidip okumalisin + misyonlarimizada bakmalisin,

Değilim, yine de öneriniz için teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.