e - okul not değistirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hack ing password

Yeni üye
21 Mar 2015
30
1
Merhaba arkadaşlar size bır sorum olucak belki bu konu daha
önceden açılmıştır 'e-okul' hack leme mümkünse (bilginiz) varsa az bile olsa video lu veya yazılı
yada kaynak vb. Gibi bildiriniz.

Fayso

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
753
0
FaysoCity
Okul bilgisayarına keylogger atman lazım. Bunun da büyük ceza işlemleri var. Konu yeri yanlış bu arada yardım konularınızı tht yardım merkezine açın konu ihbar edildi, en kısa zamanda konunuz taşınır. :)

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Her sistem hacklenebilir diye bir şey yok. Ama imkansız da değil. Şöyle düşün ki biri açık bulursa bunu neden yaysın ? (Ki zaten e-okul,facebook vs. sitelerde açık bulmak samanlıkta iğne aramaya benzer)

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Kardeşim anca okuldaki bilgisayarlara keylogger vs. Programlar atarak istediğini yapabilirsin ama okuldaki bilgisayarlar sürekli kontrol ediliyor ve bunu suçu çok ağır bunu yapmak yerine derslerine ağırlık ver :)

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Bilgisayara Keylogger Atarsan okulda daha bulunabileceğinizi düşünüyor musunuz ? Cezalarını dün fear code yazmıştı. E okuldaki Notları değiştiremezsin yani değiştirmek istesende burdan hiç kimse sana yardım EDEMEZ. Çünkü misyona aykiri :)

İyi Forumlar :)

hack ing password

Yeni üye
21 Mar 2015
30
1
Dalga geçmeyi seviyorsunuz ben bu konuyu aptal zamanlarımda açmıştım daha hacker a heykir diyordum bu beni üzmedi ama velet dicek kadar aşalik olmayın Veled küçük demek ama siz aşalmak anlamında dediniz. Bu lafım tek Albay byprite için geçerli

hack ing password

Yeni üye
21 Mar 2015
30
1
Bu arafa benim demek istediğim e okul nasıl hacklenir değildi nasıl not değiştirilirdi ama bu cahil davranış senin zekana bağlı olduğu için konuşmuyorum diğer ADAM gibi cevap veren kardeşlerime teşekkür ederim

hack ing password

Yeni üye
21 Mar 2015
30
1
Bilgisayara Keylogger Atarsan okulda daha bulunabileceğinizi düşünüyor musunuz ? Cezalarını dün fear code yazmıştı. E okuldaki Notları değiştiremezsin yani değiştirmek istesende burdan hiç kimse sana yardım EDEMEZ. Çünkü misyona aykiri :)

İyi Forumlar :)

Saol kardesim adam gibi cevap vermişsin. Bu konu zaten değişik olmuş eskiden kalma Cahil lik zamanlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.