E-Okul Notlarınızı Değiştirin!

rawsan

Yeni üye
1 Tem 2009
15
0
vbsnin hiç böle bi açık bırakacağını bilmezdim. hele de javascript. nese, saolasın arkadaşım.

qartal16

Üye
27 Ağu 2009
186
0
Bursa
Açık değil arkadaşım bu size sitede yazma yetkisi veriyor. Hangi sitede denerseniz deneyin o kodu işe yarar. Gir FBI ın sitesine yaz kodu ekrana Haced By. xXxXxXx yaz Ss al hackledim diyo dolaş ortalıkta =)

Bu açık değil sitede yazma yetkisi veriyor.

qartal16

Üye
27 Ağu 2009
186
0
Bursa
_RoC_ Dediğim yanlışmı =) Gir FBI'ın sitesina Hacked yaz. Hackledim diye dolaş. ama o kod Açık değil... Ve sitede 2-3 fln oldu bu konu sanırım... Daha öncede görmüştüm. Bu koda açık demeyin artık, sadece sitede yazma yetkisi veriyor oda F5 tuşuna basana kadar :)

28 Mar 2011
118
0
-
tek kelimeyle süpersin diyorum daha önce böyle bir şey görmemiştim =) keşke sabah okusaydım okulda hocaya gösterirdim xD neyse akşam oldu birazdan aile gelir onlar nasıl olsa bakar =) onlar açmadan ben hazırlamış olucam =) emeğine sağlık (1 nisan şakası için .d)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.