e okula girip notlarımı değiştirme!!

26 Eyl 2012
185
0
everywhere mine
arkadaşlar ben e okula girip 1 olan dersimi düzeeltmek istiyorum bi yerde duymuştum e okula bi şekilde sızıp değiştirilebiliyodu notlar nasıl değiştirmeliyim acill yardım lütfen

Son düzenleme:

Calpim

Üye
19 Nis 2013
237
0
Nereye
Öğeyi Denetle İle Yapabilirsin . Hiç Cheat Engine İle Filan Yapmana Gerek Yok Ancak ' yöndende bir işe yaramaz sadece göstermelık kalır F5 basında yani yeniliyince tekrar aynı not gelir.

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
kardeşim öyle birşey programlarla vs. imkansız senin notlarını değiştirmen için MEB'in server'ına girip veritabanlarını değiştirmen lazım buda herhangi bir programla mümkün değildir çünkü server'lar mükemmel bir şekilde korunuyor E-Okul'a herkesin admin olarak girdiğini bi düşünsene binlerce öğrencinin geleceği söz konusu .Yol yakınken vazgeç derim .

4525661

Üye
18 Nis 2013
102
0
bak bunu sadece cromeden notu karalayıp > sağ tık > öğeyi denetle = orada karalı olan sayıyı sil notunu yaz ama bu sadece F5 yapınca eski halini alır sen okulda isen bi key logger indir pc kur ve bekle ancak bu şekilde kesin bulursun başka türlü kendini parçalama

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Hayal kuruyorsun. Sen hadi hocanın şifresini kırdın sisteme sızdın bu notların aynısı hocaların elinde bir kağıtta eğer yakalanırsan disipline gidersin.
Geçici olarak değiştireceksen notun üstüne gel. Sağ Tık/Öğeyi Denetle altta kodlar çıkacak orada notunu değiştirirsin.

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

Sosyal mühendislik diye bişey var dostum. Örneğim 57 aldın onu girip 75 yapsan Ya anlaşılmaz yada hoca nın hatası diye gözükür yakalanma ihtimali düşer

Yas60

Üye
31 Mar 2013
96
0
Eğer hocanın şifresini eline geçirsen bile giriş yaptığın zaman sisteme kayıt tutuluyor ve ip adresin sistemde kayıt oluyor. hocan bakarsa işin biter.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.