E-Tab 5 Güncelleme Sorunu Çok Acil Yardım

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Beyler E-TAB 5 Te Video İzliyordum,Şarzım %70-80 Falandı.Sonra Birden Kapanıyor Yazısı Çıktı Ve Kapandı.
Kendiliğinden Geri Açıldı,Sonra Da Recovery Mod Falan Yazısı Çıktı Sol Altta,Ama Yine Aynı Yükleme Ekranıydı.O Ekran Geçti Ve Ekrana "Sistem Güncelleniyor" Yazısı Çıktı.Bi Yükleme Barı Çıktı.Yükledi.Şimdi Ekranda General Mobile Yazısı Dönüp Duruyor Bi 45 Dakikadır Böyle Birşey Mi Güncelleniyor Yoksa Bi Sorun Mu Var Tablette?

27 Ocak 2016
133
0
En arka sıra
Beyler E-TAB 5 Te Video İzliyordum,Şarzım %70-80 Falandı.Sonra Birden Kapanıyor Yazısı Çıktı Ve Kapandı.
Kendiliğinden Geri Açıldı,Sonra Da Recovery Mod Falan Yazısı Çıktı Sol Altta,Ama Yine Aynı Yükleme Ekranıydı.O Ekran Geçti Ve Ekrana "Sistem Güncelleniyor" Yazısı Çıktı.Bi Yükleme Barı Çıktı.Yükledi.Şimdi Ekranda General Mobile Yazısı Dönüp Duruyor Bi 45 Dakikadır Böyle Birşey Mi Güncelleniyor Yoksa Bi Sorun Mu Var Tablette?

Kardeşim tabletin 3 tusunuada basili tut (ekrankilidi-sesacma-seskapa)
Tablet kapanana kadar boyle tut
Tablet kapanacak hic birakma tutmaya devam et general mobile yazisi gelene kadar
Yazi gelince birak

Gecmis olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.