Ekran Büyüklüğünü Ayarlayamıyorum!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhankurt27

Yeni üye
18 Kas 2008
17
0
Öncelikle herkese selam. Dünden beridir bir sorunum var. General Zero Hour oynunu oynadığımda bir iki oyun sonra bilgisayarım bir hata veriyor. buraya atamadım şu an. Nasıl ekleniyor bilmiyorum :(. ama şöyle bir hata: You have encoutered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses. Overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at www.generals.ea com for suggested courses of action or consult your manual for Technical Support contact information. Bu sorun uzun zamandır var. Ben her defasında bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyordum. Bazen de Mavi bir ekran çıkıyor ve bilgisayarı kapatmak zorunda kalıyorum. bazen de bilgisayar kapanmıyor sadece oyun kapanıyordu. O zaman da ekran yazılarım çok büyüyordu. Bilgisayarı yeniden başlatınca yine eskisi gibi oluyordu. Ancak dün yine oyundan sonra bilgisayarı kapattım. Yeniden başlattığımda ekran boyutunun çok büyük olduğunu gördüm. Ayarlara filan girdim ancak olmadı ve hala ekran yazılarım çok büyük. Masaüstü simgeleri dev gibi oldu. Ekranın her yerini kaplıyor nerdeyse. Bu iki sorun hakkında yardımlarınızı bekliyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
ekRAn ayarLArı ıcın maSaüstüne saq TıkLA özeLLikLEr ayarLAr sekmeSinden 1024x768 yap

ıkınCiSi o oyunun modu oyLe karDeSim aynı sorun bende de var Hamachiden network 5 kişi oynuyoruz tık demio.Fakat 1 tane mod koy kilitlenip kalıyor.Berbat bir durum...

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
aynı sorun bendede var o serious bilmemm ne yazıo onun çözümünü biliodumda unuttum galiba internetten register die dosya indirip yapıştırnca geçiodu mavi ekran sorunuda ekran kartınnı tam kuramamışsındır yani bende olmuştu driveri sildim sonra tekrarr kurdum geçti eğer geçmezse oyunun uyumluluğundan 2000 yada 98 e ayarlar

burhankurt27

Yeni üye
18 Kas 2008
17
0
abilerim çok teşekkür ederim. En azından büyük simge sorununu hallettim. İkinci Sorun hallolmadı ama olsun. Herkese çok teşekkür ederim. Yaşasın Türklük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.