Ekran Kartı Alacam Ama Hangi Marka İyi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonkural12

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
280
0
Meraba Arkadaşlar Benim Ekran Kartı Almam Lazım

Bilgisayarımın Şuanki Özelliği

Ram = 4

İşlemci= intel (R) Core ( Tm )2 Duo Cpu E7500 @ 2.93Ghz 2.93 Ghz

İşletim Sistemi = Windows 7 32 Bit İşletim Sistemi

Sanırım Buda Ekran Kartımın Markası = intel r g33 g31 express chipset family

Fakat Sanki Biraz Düşük Call Of Duty Oynıyacam Ama Ekran Kartı Kaldırmıyor Bende 1gb Lik Bir Ekran Kartı Alacam Ve Şunun Gibi Birşey Düşünüyorum NVIDIA GeForce 9500 GT 1 GB Sizce Bilgisayarıma Uygun Bişeymi Yani İyimi Yapıyorum Kötümü 1 Gb Yeterli Bence Ama Sizin Görüşünüzü Alıyım Dedim Çünkü Ben Bilgisayarın Ram Vs Vs Türü Şeyleriyle İlgilenmediğim İçin Pek Fazla Bilgim Yok O Yüzden Sizlere Bir Danışayım Dedim Yorumlarınızı Bekliyorum....!?

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
arkadaşım tartışmasız tabikide ati yada amd çipsetli bi ekran kartı almanı tavsiye ediyorum . alırken şunlara dikkat et çekirdek hızına , kaç bit olduğuna (128 bit ve üstünü tercih et) ve pci girişine . Ve sakın GB 'tına önem verme.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
arkadaşım tartışmasız tabikide ati yada amd çipsetli bi ekran kartı almanı tavsiye ediyorum . alırken şunlara dikkat et çekirdek hızına , kaç bit olduğuna (128 bit ve üstünü tercih et) ve pci girişine . Ve sakın GB 'tına önem verme.

512 ekran kartının kaç bit oldugu önemli olmaz pek gb si elbette önemli 1 gb ın 128 bitiyle 512 ninki asla bir olmaz;yani gb si önemli

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
öncelikle hafızanın paylaşımsız olmasına dikkat et ve 1 gb paylaşımsız ati 6200 hd serisi veya üstü alabilirsin.birde ne ekran kartı alırsan al directx 11 desteği olmasına dikkat et yoksa hiç alma zaten onun dısındada bit hızı 128 den asagı alma ve mümkünse 256 bit almaya bak hafıza 1 gb bit 256 / veya 128 bitle hafıza farklı seylerdir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.