Ekran Kartı Hakkında[Cevapa +REP]

SAGOPA006

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
276
0
26
AnGaRa
Arkadaşlar 1 GB 128 BİT EKRAN KARTI ALACAĞIM. AMD İNTEL NVYDİA VB. VAR

BANA HANGİ EKRAN KARTINI ÖNERİRİSİNİZ.

-SADECE FACEBOOK,Counter Strike 1.6[SXE],METİN2,FORUM SİTELERİ VB.

Counter Strike 1.6[SXE] DONMAMASI FPS YUKSEK FELAN OLMASINI İSTİYORUM.HANGİ MARKA EKRAN KARTI İYİDİR?

MAX 150 TL BÜTCEM VAR​

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Dostum sana tavsiyem kesinlikle Nvidia dır.Eğer gücün varsa Nvidia GeForce GTX Titan veya Nvidia GeForce 680TT almanı tavsiye ederim.GTX Titan en iyisi.Oyunlarda kasmalar veya donmalar asla yapmaz.İyi bir ekran kartıdır.Ayrıca güncel driver ları da yüklersen hiçbirşey onun hızına yetişemez :D
Bu arada AMD mi İntel mi dersen Intel bence.AMD biraz sevmiyorum arkadasımda AMD 2 gb ekran kartı vardı oyunlarda acaip kasıyodu.
Ama birinci olarak Nvidia GeForce GTX Titan al derim.
Cok uzattım ya :D

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
Ya Mubarek Sen bütceni söyle bize bizde diyelimki sunu al böyle bi tavsiyemi verilir arkadaş. söyle bütceni senin için hangisi daha iyi söylüyelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.