Ekran kartı hakkında

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
RX 570 (4GB)
Yoksa
RX 470 (8GB)
Hangisi daha iyi performans verir?

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Radeon Rx 470'i öneririm. İki ürün arasında pek fazla fark yok. Ancak 470 daha çok tavsiye ediliyor.

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
İkisinin arasında kaldım :D
Başka arkadaşlarda yorumlarsa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
İkisinin arasında kaldım :D
Başka arkadaşlarda yorumlarsa sevinirim.
//Güncell

kardeşim dalga mı geçiyorsun, sıkıntıların mı var?

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-RX-570-vs-AMD-RX-470/3924vs3640

her açıdan daha iyi olduğunu gösteriyor
ha burayı geç Google yaz 50 tane videosu çıkar karşılaştıran biraz beyninizi kullanın buraya konu açacağına 50 kat daha hızlı öğrenirsin ha konu açtın cevap verdik hala kıt beyinli gibi anlamıyor en detaylı grafiğini attım bide.

Radeon Rx 470'i öneririm. İki ürün arasında pek fazla fark yok. Ancak 470 daha çok tavsiye ediliyor.

https://www.gpucheck.com/tr-try/com...7700k-4-20ghz-vs-intel-core-i7-6700k-4-00ghz/

daha çok tavsiye ediliyor :(

konuyu açan adam sıkıntılı belli, cevap verenlerde sıkıntılı ne saçma bir yere dönmüş burası bu saçmalıktan sonra daha da gitmem zaten. yetkiliye bak komedi

Moderatör tarafında düzenlendi:

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
kardeşim dalga mı geçiyorsun, sıkıntıların mı var?

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-RX-570-vs-AMD-RX-470/3924vs3640

her açıdan daha iyi olduğunu gösteriyor
ha burayı geç Google yaz 50 tane videosu çıkar karşılaştıran biraz beyninizi kullanın buraya konu açacağına 50 kat daha hızlı öğrenirsin ha konu açtın cevap verdik hala kıt beyinli gibi anlamıyor en detaylı grafiğini attım bide.

Kardeşim verdiğin link 4gb rx 470 için.

Ben 8gb rx 470 diyorum

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
https://www.gpucheck.com/tr-try/com...7700k-4-20ghz-vs-intel-core-i7-6700k-4-00ghz/

daha çok tavsiye ediliyor :(

konuyu açan adam sıkıntılı belli, cevap verenlerde sıkıntılı ne saçma bir yere dönmüş burası bu saçmalıktan sonra daha da gitmem zaten. yetkiliye bak komedi

:)) Dostum dediğin gibi her şey GB değil. Her insanın düşüncesi bir değildir. X adresi 570'i önerir, XX adresi 470'i önerir. Önemli olan fiyatı, üretim tarihi, gb'si falan değil. Hangi anakarta takacağın, kaçıncı nesil olduğu vesaire vesaire.. Ben şahsi fikrimce 470i öneriyorum. Durum bütçeyle ilgiliyle 570i de tercih edebilirim. Bu durumun komik bir yanı yok..

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
:)) Dostum dediğin gibi her şey GB değil. Her insanın düşüncesi bir değildir. X adresi 570'i önerir, XX adresi 470'i önerir. Önemli olan fiyatı, üretim tarihi, gb'si falan değil. Hangi anakarta takacağın, kaçıncı nesil olduğu vesaire vesaire.. Ben şahsi fikrimce 470i öneriyorum. Durum bütçeyle ilgiliyle 570i de tercih edebilirim. Bu durumun komik bir yanı yok..

önemli olan performans. Yukarıya çıkarsanız sorumu anlayacaksın.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
570 i öneririm, ama arasında pek fark yok. Performans olarak 470'den %10 kadar daha iyi. Seçim sana kalmış.

MasusHacker

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
406
0
Vegas
İkiside Neredeyse aynı özelliklere sahip Sadece GB farkı var RX 470 (8GB) Öneririm arkadaşımda bunu kullanıyor ve memnun :)

Sectant19

Yeni üye
15 Tem 2019
4
0
8 gb olanı alman ilerde işine yarayacaktır iki kartta 256 bit sanırım ,burada f/p ürünü rx470 dir .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.