Ekran kartı ısınması İlginç!!!!!!!

Caqri100

Yeni üye
3 Ağu 2012
49
0
En baştan anlatayım hard dick e w 8 8.1 64 bit kuruluydi kmspico crack yükledim yanlışlıkla aceleyle başka bir sey yukledim japonca 10 larca program kurulmuş zarzor eseti kurdum enran kartını güncelledim virüsleri temizledim skyrim e girdim . Abartısız 3dk içinde ekran kartım 270x 4gb % 90 ısınıyor hemen pc yi kapattım enerjiyi kapattım ekran kartına elledim en fazla 40 50° fansız ekran kartıda calıstirip elledim 90° de bilen bilir eliniz su toplar bu e karinda denemedim
Anlıycanız başlıktada belirttigim gibi durum gercekten ilginç askere gidicem konuyu gören bilgili degerli tht yöneticilerinin ve üyelerinin çözümleyici ve bilgilendirici yanıtlarını bekliyorum
PC ÖZELLIKLERI 6100FX /4GB DDR3 1600 / CROSSHAIR FORMULA V / WD 7200RPM sıfır hard disk /intternet komşudan % 100 güvenli anlatıcaklarım bu kadar

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Eğer her hangi bir program kurduktan sonra olduysa virüs bulaşmış olabilir. Antivirüsle tarayın Önerim Kaspersky. Sonuç bulursan ordan bulursun. Veya Yüklediğin programları silip tekrar dene. Ondan önce oluyorsa eğer müsaitsen bilgisayarı aç iyicebir tozunu al

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Ozaman Yükldeğiniz programları silin. Uygunsanız yani vaktiniz ve bilgiliyseniz birde bilgisayarın tozunu almayı deneyin bazen fanda toz nedeniyle iyi çalışamayıb bilgisayarı ısındırabiliyor.

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Eset smart security 8 daha iyidir onla tarat birde o japonca kurulan programları köklü bir uninstaller programıyla kaldırdın mı? Regeditleri sıfıra ve bilmediklerini kaldır.

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Dostum eğer ekran kartının fan'ı aşağa bakıyor ise kasayı ters çevirip altını üstüne kullana bilirsin ben internet kafeye o sistemi yaptım ve %90 verim aldım fan'dan tavsiye ederim sana kasanın tek tarafını da açık birakirsan daha da verim alırsın. Birde kasanın içinde toz katmanları oluşmuş ise onu temizlemeni öneririm arada onlarsa sebeb olabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.