Ekran kartı seçimi - oyun bilgisayarı

Angel Lesi

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
453
0
Selamın aleyküm :)
leptobumu arkadaşıma verdim emanet olarak 2 3 ay onda kalıcak . Masa üstüne kaldım.
oyunsuzda olmuyor.
100 tl bütce verdim fazlasına gerek yok öğrenci adamız :D
Bu ekran kartı
sizce nasıl ? yani hangi oyunları oynatabilir bu sistemde ?

yada bunu alırım geri kalan parayla ram yaparım ?
.
bu parayla ve bu bilgisayarla hangi oyunları oynatabilirim max onuda yazın :D .
özellikler şu şekilde.
nvqrc.jpg

nvqrt.jpg

nvqs7.jpg

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
42
Chicago İL
Selamın aleyküm :)
leptobumu arkadaşıma verdim emanet olarak 2 3 ay onda kalıcak . Masa üstüne kaldım.
oyunsuzda olmuyor.
100 tl bütce verdim fazlasına gerek yok öğrenci adamız :D
Bu ekran kartı
sizce nasıl ? yani hangi oyunları oynatabilir bu sistemde ?

yada bunu alırım geri kalan parayla ram yaparım ?
.
bu parayla ve bu bilgisayarla hangi oyunları oynatabilirim max onuda yazın :D .
özellikler şu şekilde.
nvqrc.jpg

nvqrt.jpg

nvqs7.jpg

Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements

güzel kardesim istedigin oyunu burdan seç oynanırmı oynanmazmı o söyler sınırda kaldıgı oyunlar oluyo onlarıda indir oynarsın :)

sevgiler / saygılar ...

Angel Lesi

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
453
0
100 Liraya alacağın kart sana adam akıllı oyun oynatmaz. Parana yazıktır, üzerine ekleyebiliyorsan en az şunu al:

TeknoBiyotik: Sapphire ATI HD6850 1GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (11180-29-20G) - Ekran Kartı - PC Bileşenleri

Tamam ya almışken iyisi olsun :D ama bu rahat oynatırmı yani ? ramden felan işlemciden sıkıntı olmasın ?
Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements

güzel kardesim istedigin oyunu burdan seç oynanırmı oynanmazmı o söyler sınırda kaldıgı oyunlar oluyo onlarıda indir oynarsın :)

sevgiler / saygılar ...

Bu siteyi biliyordum zaten saol canım kardşeim :)

alper771

Katılımcı Üye
31 Ağu 2010
544
0
mount blade tarzı oyunları rahat oynarsın ama ekran kartı alıcaksan hiç alma derim çünkü paran boşa gider
hergün yenilikler cıkıyor ddr4 yolda..
yeni bi bilgisayar almanı öneriyorum bütçenvarsa yoksa bence hiç paranı ekran kartına yatırmamalısın

jumper09

Üye
8 May 2010
75
0
kuşadası
işlemcin intel baktığın ekran kartları ati bu ürünlerde uyum sorunu yaşandığını duymuştum.. ona dikkat et bence. amd işlemciler ati ekran kartıyla uyum sağlar, intel işlemciler nvidia uyumlu çalışıyo..

StayStrong

Katılımcı Üye
4 May 2013
526
0
Denizli
Kardeş ne Gerek var Ekran Kartına Sanırım 1 Gb lerde Ekran Kartın var Günlük İşlerini Görür Bence Ben Eski Bilgisyarımda 256 MB ile Pes 2013 Düşük Kalite Oynuyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.