Ekran Kartım Kaç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiberiaN

Üye
23 Ağu 2017
117
0
KAYNINDAN
Arkadaşlar Ekran Kartım Kaç Gb Ben Anlayamadım
yzMV90.png

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
1 mi :D orda 1 sayısı bile yok .d

"Öyle soruya böyle..... cevap" diye bir deyim vardır.

Neyi soruyorsun? Ekran kartının markası orada kocaman yazıyor. Ne kadar toplam bellek varmış yazıyor. Kalan hiç bir şey zaten normal bir kullanıcıyı ilgilendirmez. Ne gigabyte'ından bahsediyorsun belli değil. O zaman cevabım birdir.

Cevap 1.. Konu kilit, cevap verildi.

7 Ocak 2016
112
0
Evet gayet ciddiyim. Ne istediğini türkçe olarak ifade etmekten aciz insanlar vaktimizi yemesin. Gitsin kitap okusunlar.
meh.. vaktini yediren sensin kimse gelip sana demedi ki gel "ne istediğini türkçe olarak ifade etmekten aciz" birine cevap ver. İstediği şey cevaptı sadece ve eğer dediği en azından anlaşılabiliyorsa böyle terslemen gerekmezdi.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
meh.. vaktini yediren sensin kimse gelip sana demedi ki gel "ne istediğini türkçe olarak ifade etmekten aciz" birine cevap ver. İstediği şey cevaptı sadece ve eğer dediği en azından anlaşılabiliyorsa böyle terslemen gerekmezdi.

O kısım trollük, o kısım vakit kaybı değil, bir zevktir. Ama elimden geldiğince hak etmeyeni trollemem, ayrıntılı şekilde cevaplamaya çalışırım.

Ama bir ekran kartında normal kullanıcının ihtiyacı olan 3 bilgi vardır; marka model ne, toplam RAM ne kadar, ne kadarı paylaşımlı... Yahu elemanın önünde üçü de yazıyor.. Bizden ne istiyor belli değil ki.. Anında hedef olur, bu doğal bir şey. Yani arslan kaplan belgeseli izle orada bile görürsün bu tip trollemeleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.