Ekrankartı Driveri Görünmüyor

fedider

Üye
13 Tem 2015
191
0
İstanbul
arkadaşlar çok mağdur durumdayım lütfe yardımcı olurmusunuz ..
Format attım amd ekran kartım var driverini bi türlü yükleyemedim 10 larca kez denedim driveri indirip kurdum ama bi türlü görmüyor nasıl çözebilirim
programda driver yüklü diyor ama bilgisayarda yüklü değil görünüyor
yardımmmm

A3WAy0.png

0y97G8.png

Son düzenleme:

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Bende de olmuştu bu sorun.

1. Yöntem ; İlk önce Driver Booster'dan kurulumu kaldır de, bilgisayara reset at ve düzeldi mi bir bak.

Düzelmedi ise ;

2. Yöntem ; Tekrar kur (modelini felan bulunca sadece setup'u çıkıyor AMD'de ve setup'u indir tekrar kur) yine Driver Booster'a gir ve "Geri Sar" de.

3. Yöntem ; Her yerden dosyalarını sil, görev yöneticisinden hiç bir yerden gözükmesin. ASC ile bir bilgisayara bakım yaptır kalıntı dosyaları ve kayıt defterinden de silsin. Bilgisayara reset at ve AUTO detect ile tekrar dene. Olmaz ise Driver Booster'dan (tamamen sildikten sonra) tekrar tarat. Ordan da çıkmaz ise, setup'unu bulursun onunla kur.

IMP4L4

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,356
2
1. Seçenek olarak ; Driver Booster yükleyebilirsin.
2. Seçenek olarak ; Görünmeyen driveri silerek çeşitli sitelerden kurabilirsin.
Son çare olarak ise ; Sistemi kaydedip Format atmak.

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
sadece o degil yukarda iki driver daha gördüm.. Üretici firmanin sayfasinda manuel indirip dene .. Bu ise ilk olarak varsa CHIP DRIVER indan basla...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.