Çözüldü Elimde Bi Sitenin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan52555

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
454
0
istanbul
Elimde Bi Sitenin Wordpress girişi Var Ve Türk Sitesi Ama Şifresi Ve İsmi Yok Yinede Bildiriyim mi ? Gerek Varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
25
Kocaeli
bir polis sitesi sıkıntı çıkarmasınlar bana ?

aklımda hacklemek veya hacklenmeye dayalı bi düşünce yok olmaz da ? bu açıklamayı bir çok kez okudum saolun ama dediğim gibi hacklemiyorum

Öncelikle:

www.turkhackteam.org/off-topic/1657...-eski-yeni-herkes-stajyer-asistan-kulubu.html

Bu konuyu okumanız lazım:

https://www.turkhackteam.org/govde-...yarilar-hakkinda-guncelleme-05-03-2018-a.html

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
:D :D girişi var diyorsun büyük ihtimal admin panelini kastediyorsun yani siteadi.com/wp-login.php
eğer böyleyse sessizce konunu sildirmeye bak :D

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba,
Elbette Türk sitelerindeki açıklar bizleri üzüyor, ancak Türkiye 'deki yasal engeller nedeniyle Türk sitelerinde açık taraması yapmak, uyarmak ya da yayınlamak yasaktır. Bu kurallara uymayanlar sitemizden uzaklaştırılacaktır. Bilgilerinize...

Saygılar.

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.