Elimde LOL scripti var.

Joistiq

Üye
9 Ağu 2011
220
0
İyi günler öncelikle elimde LOL'de tüm karakterlerin scripti var ben bu scriptleri nasıl kullanıcam ?

Öğretilebilecek arkadaşa istediği karakterin scriptini verebilirim :)

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
LOL'de çalıştırabileceğini sanmıyorum şuanda hilesi olmayan tek oyun zaten LOL eğer ki hile kullandığın anlaşılırsa büyükde sıkıntılara girersin söyliyim sadece hesabını banlamakma kalmazlar büyük sıkıntılar verirler :) (Tabii Türkiye RIOT yetkilileri anca oturdukları için Türkiye'de ne kadar çok kurallara uyarlar bilmiyorum)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.