Elimde wifi şifre kırıcı var

03Afyonlu

Üye
27 Haz 2015
95
0
dostlar elimde ücretli siteden indirdiğim wifi şifre kırıcı var ama dosya şifreli rar dosyası dosya 7 mb şifreyi kırabilen arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

15 Ağu 2015
92
0
istanbul
Dostum neden para verdin ki wifi şifresi kırmak için gir internete jumpstart indir çatır çatır kır wifi leri ben öyle yapıyorum wifi sinyal gücü 2 çubuktan fazla ise 15 dakika sürmüyor :)

Son düzenleme:

droppod

Üye
5 Eki 2013
188
0
C:/home
Dostum neden para verdin ki wifi şifresi kırmak için gir internete jumpstart indir çatır çatır kır wifi leri ben öyle yapıyorum wifi sinyal gücü 2 çubuktan fazla ise 15 dakika sürmüyor :)

Dedigin kadar kolay olmuyor işte , jumpstart düşük seviyeli modemler'de işe yarar wpa2 zor bu durum karşı apartmanda arties 364a serisi kırmış degil bu surum.

15 Ağu 2015
92
0
istanbul
Anladım sen zoru oynamak istiyorsun rar dosyalarını kırmak için internete bakma sakın derim ben çünkü bir ara bende baktım adam rar dosyası şifre kırıcı yazmış içinde tonlarca virüs sokmuş dikkat et uyarayım

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
dostlar elimde ücretli siteden indirdiğim wifi şifre kırıcı var ama dosya şifreli rar dosyası dosya 7 mb şifreyi kırabilen arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Anlaşılan ücret ödenmemiş bunun için brute mantığıyla çalışan programlar var ama şifreyi bulması neredeyse imkansız.1234...89 veya asdvsd gibi şifreleri kırabiliyor sadece.

ByUncle

Yeni üye
28 Ağu 2015
35
0
Antalya
aldığın yere gitsen yada internetten indirdiysen rarın ustundeki aynı adı veya indirdiğin veya bulduğun forum vb sitenin internet adresini dene ben hep unutursam onları yapardım tutardı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.