Elite RolePlay [www.elite-rpg.com] [Sıralama AKTİF!]

whodoctor

Yeni üye
4 Ara 2015
13
0
İstanbul
d8NBQp.jpg

ELİTE ROLEPLAY

Sunucu Bilgileri​

Sunucu IP Adresi: server.elite-rpg.com // 31.214.209.251:7777
Site / Forum Adresi : Giriş Yap
Durum: Aktif
Rol Düzeyi: Hard RPG
Açılış Tarihi : 30.12.2016 22:00

Forum | Kullanıcı Paneli

Elite RolePlay​

Merhaba , Samp Platformunda kaliteli bir mod ve kaliteli bir ekip ile zevkli ve severek yapacagınız roller için buradayız.

Tüm araştırmalarımıza göre detaylı bir şekilde ekonomik sistem ayarlamış bulunmaktayız

Şuanda'ki sürümümüz betadır tüm sistemlerimizi geliştirmiş bulunmaktayız ve sizler için geliştirmeye devam etmekteyiz.

Biraz Sunucu ve forum bağlantılarından bahsedeyim , Oyun hesabınızı forum hesabınıza bağlıyorsunuz ve attıgınız yorumlarda oyundaki karakteriniz gözükmekte ayrıca market gibi özellikleri kullanabiliryorsunuz.

Sistemler​

Sistemleri detaylı bir şekilde görmek için tıklayınız

Yönetim Ekibimiz​

Yönetim Ekibini görmek için tiklayin

Yeni Kayıt Sistemi​

Oyuna girmek için yeni kayıt sistemimizi öğrenmeniz gereklidir anlatım için tiklayin

Oyuncu Sıralaması TOP10 (Forum)​

Detaylar için lütfen tiklayin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.