En Etkili Açık Tarama Programları Nelerdir ?

MorbiAnqelWT

Yeni üye
19 May 2016
47
8
Kırıkkale
merhaba arkadaşlar Ben Site açıklarını bulup adminlerine bildirmeye karar verdim Ama bunun için Hangi programlar daha etkili olur hangisi en geniş kapsamlıdır bunları öğrenmek istiyorum şimdiden hepinize çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
21 Nis 2020
141
0
Cevap: En Etkili Sitedeki Açıkları Bulma Programı

Merhaba, Zaprox' yi deniyebilirsin, sorun yaşarsan kullanımda, yazarsan yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow

Hiçbir programı önermem.Manuel bakman sana yararı olur.Hiçbir şekilde illegal aktivitelerde kullanmazsın umarım :))

MorbiAnqelWT

Yeni üye
19 May 2016
47
8
Kırıkkale

manuelden kastınız nedir ?=
illegal kullanmayı düşünmüyorum örneğin bu biraz yüksek hedef ama applenin açıklarını bulup kendilerine bildirmek istiyorum bu şekilde bi ücret bi teşekkür almak gibi bir hedefim var

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow

Senin yapmak istediğin şey bug bounty aslında :) bazı scopelerde firmalar oto arayan araçları yasaklamıştır :)Manuelden kastım ise her yere tek tek bakmak :))

MorbiAnqelWT

Yeni üye
19 May 2016
47
8
Kırıkkale

aynen bug bounty yapmak istiyorum her yere bakarken mesela önce sql kodlarını deneyip xss açıklarına bakmak vs. demi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.