Çözüldü En Kazanclı lınk kısaltma sıtelerı ?? INNİAL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eagle461

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
255
0
Texas
Arkadaşlar odeme yolu ınnıal olan en yuksek kazanclı sıteler hangılerı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
"eklink.net" var dostum. Sürekli ödeme alıyorum. Sayımları güzel web sitemd kullandığım tek site şimdi 21 TL olmuş gene yine çekicem. Forumda konusunuda açmıştım ödeme kanıtlarına bakabilirsin.

Ödeme Yöntemi - Minimum Ödeme Miktarı
Joygame JP - 30,00
Papara - 30,00
İninal - 30,00

Moderatör tarafında düzenlendi:

IbyhackedI

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
295
0
23
Adana
TIKLA SİTE BANA AİT DEĞİL CANLI DESTEK VAR SİTEDE ÖDEME ALT LİMİTİ 2.5 DOLAR CPM 7-8 DOLAR KUR 4.80 TL ŞUAN BAKIM VAR AMA CANLI DESTEK AÇIK ÖDEMELER YAPILIYOR

ocpic

Yeni üye
18 May 2018
14
0
Tr.link ödemeleri saglamdir. Sayimlari yuksek oranda dogrudur. Fakat reklam gec yeri karisiktir. Cogu link tiklayicinin kafasi karisir ve tiklamaz. Cogu goruntulemeye kacar.

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
Eklink.Net (Refli Lİnk) Var dostum. Sürekli ödeme alıyorum. Sayımları güzel web sitemd kullandığım tek site şimdi 21 TL olmuş gene yine çekicem. Forumda konusunuda açmıştım ödeme kanıtlarına bakabilirsin.

Ödeme Yöntemi - Minimum Ödeme Miktarı
Joygame JP - 30,00
Papara - 30,00
İninal - 30,00
Denedim islenmedi fiyat baskasi linki gecmesine ragmen islenmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.