En Kolay İnternetten Para Kazanma Yöntemi

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
Merhaba arkadaşlar bugün internetten para kazanma konusunda bu yazıyı yazma gereği duydum para kazanmak kolay değildir hele ki birde öğrenci ve dolayısıyla çalışmıyosak
vereceğim site sayesinde öyle saçma sapan çılgın tavuklarla falan uğraşmıyacaksiniz ben 1 saatte 2 lira kazandım video izleyerek para kazanıyorsunuz hemde videolar öyle sıkıcı falan değil eğitici isterseniz videoların hepsini izlemek istemezseniz ilk 60sn izleyebilir diğer videolar geçerek para kazanmaya devam edebilirsiniz.
- Alıntıdır
Site refli= İzle Kazan ile Video İzle Para Kazan
Site refsiz= http://www.izle kazan.net
Ödeme Kanıtları Eklenmiştir.
VEMY6v.jpg

qEWAmW.png

aXGnE4.jpg

Otomatik para kasma hilesi, Arkadaslar Kanala Abone Olarak Bana Destek olabilirsiniz
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=y0tkJE4Q7YA&feature[/ame]

Son düzenleme:

ceyhun5

Üye
17 Ocak 2016
60
0
aydın
Kardeşim teşekkürler paylaşımın için ama bişey diyeceğim eğer kızmazsan
yani bu gibi işler 1 saatte 2 lira diyorsun
çinli işçiler gibi herhangi bi yerde part time çalışsan çok daha iyi para kazanırsın
gözlerine yazık madem öğrencisin veya öğrenci biri için yazdn gitsn garsonluk yapsın karnını doyurur
gereksiz yere saatler harcamak çok kötü bişey bence

MrTx07

Üye
8 Eyl 2016
120
0
Hiç Gerek Yok Buna Youtubeye Gir Anır Ossur millete laf at deli gibi para kazanırsın.

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
Kardeşim teşekkürler paylaşımın için ama bişey diyeceğim eğer kızmazsan
yani bu gibi işler 1 saatte 2 lira diyorsun
çinli işçiler gibi herhangi bi yerde part time çalışsan çok daha iyi para kazanırsın
gözlerine yazık madem öğrencisin veya öğrenci biri için yazdn gitsn garsonluk yapsın karnını doyurur
gereksiz yere saatler harcamak çok kötü bişey bence
Ahaha çok haklisin dostum ama ben bunun hilesini buldum açıyorum o kendi kendine kasıyor yani okul başladığında hem dersini çalışırsın buna bakmanada gerek kalmaz ilgi gelirse hilesinin videosunu çekerim zaten,Yorumun İçin Teşekkürler.

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
Bu site için 3-4 tane konu açıldı, birisini de ben açmıştım. Ödeme kanıtı site moderatörüne ait :D(bendede onun kanıtı var). Şikayet etme olarak algılama kardeşim inşallah daha çok kazanırsın ama konuyu 200 kişi okuyorsa 3-4 ref anca geliyor onlarda pek 1-2 tane izleyip bırakıyor zaten...

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
aynen sevinirim paylasırsan hilesi varsas gerek yok izlemeye otomatik yapsın para kazanalı bakalım oluyumu

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
Hilesi eklendi videolu bir biçimde, refli linkten üye olup Kanala Abone olursanız cok mutlu olurum.

Kingsman42

Yeni üye
20 Şub 2016
36
0
kardeşim pc var bende iMacros eklentisini firefoxa kurdum ordan yapıcam ama record da videoyu açıp başlattığında diğer videoyu kendisi açmıyor farklı video olduğu için bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
kardeşim pc var bende iMacros eklentisini firefoxa kurdum ordan yapıcam ama record da videoyu açıp başlattığında diğer videoyu kendisi açmıyor farklı video olduğu için bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

Yok onla alakalı bir bilgim tableti sabah açıyorum videolar bitene kadar kasıyor :puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.