En kullanışlı hack programları ?

Xo0N2

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
--
Selamun aleyküm arkadaşlar hepinizin gecesi hayırlı olsun sizlere bir sorum olacak.

Kali linux kullanıyorum. Kali ile hazır gelen programlar arasında en kullanışlı hack programları hangileridir bir tavsiyede bulunursanız sevinirim.

İyi forumlar.

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
neye göre en kullanışlı bir çok hack çeşidi var web hack trojan ddos gibi hangisine göre en kullanışlısını istiyorsunki

Xo0N2

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
--
neye göre en kullanışlı bir çok hack çeşidi var web hack trojan ddos gibi hangisine göre en kullanışlısını istiyorsunki

Doğru söylüyorsunuz belirtmedim o konuyu. Ben web hack için en kullanışlı programı arıyorum. Trojan ddos vs.. bilgim var.

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Doğru söylüyorsunuz belirtmedim o konuyu. Ben web hack için en kullanışlı programı arıyorum. Trojan ddos vs.. bilgim var.

biraz dalga geçmiş gibi olacak ama kali linuxdan hiç birşey bilmiyorum diyebiliriz en çok önerilen ve benimde bir zamanlar kullanmaya çalıştığım sqlmap var (yanlış hatırlamıyorsam konsol üzerinden direk kullanılıyor araçlar bölümünde yoktu) ama site hack benim için pek uygun değil gibime geldi (sırf türk sitesi değil ve açığı var diye bir siteye saldırı yapmak içime sinmedi) ben gerçekten bilen biri gelirse beklemeden direk cevabı vermesi için bu soruyu sordum ama en çok önerilen sqlmap

Xo0N2

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
--
Sqlmap biliyorum windows'ta kullanıyordum. Lakin kali linux üzerinde komutlar biraz daha farklı olduğundan pek alışamadım. Birde windows'ta kullanıyordum şimdi kali linux kullanıyorum ve bu tür programlar için çok zengin bir işletim sistemi biraz farklılık olsun istiyorum anlıyacağın ^_^ İlgilenmen bile güzel varol :)

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Sqlmap biliyorum windows'ta kullanıyordum. Lakin kali linux üzerinde komutlar biraz daha farklı olduğundan pek alışamadım. Birde windows'ta kullanıyordum şimdi kali linux kullanıyorum ve bu tür programlar için çok zengin bir işletim sistemi biraz farklılık olsun istiyorum anlıyacağın ^_^ İlgilenmen bile güzel varol :)

ben sadece öğreniyorum öğrendiklerimi kullanamıyorum bari birilerine yardımcı olayım diyorum ama işte bildiklerim bana yetmiyor başkasına nasıl yetecek :D daha birçok sistem vardı ama pek hatırlamıyorum gerçekten zor bir işletim sistemi umarım sen başarabilirsin kolay gelsin

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
yeni sürümlerde vega yok yüklemeni öneririm kullanışlı bir web açık tarama uygulaması

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
w3af - sqlmap - vega : açık ve zaafiyet aramana yarar.
john the ripper : unix parolalarını kırmaya yarar
hydra : güzel bir saldırı aracıdır herşeyde kullanılabilir
nmap : port taramana yardımcı olur
fern wifi cracker : en iyi wifi ele geçirme programlarından biridir
wireshark/hydra : güzel bi bruteforce aracıdır
crunch : wordlist oluşturmana yarar
armitage : port üzerinden karşı makinelere saldırı aracıdır

Başlangıç için yeterli mi bu kadar ?

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Hack İşlemi İçin Değil Ancak Arkadaşlar Hepsini Söylemiş.

Maltego

Bir Bilgi Toplama Aracıdır,Facebook'dan Gönderilen Mesajın Bile Kim Olduğunu TelNo,E-Mail Gibi Bilgilerini Bulabilir

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:

Maltego

Bir Bilgi Toplama Aracıdır,Facebook'dan Gönderilen Mesajın Bile Kim Olduğunu TelNo,E-Mail Gibi Bilgilerini Bulabilir

Onu özellikle eklemedim sanırım ülkemiz sunucuları kaynaklı doğru düzgün bilgi erişimine ulaşım olmuyor genelde sosyal mühendislikle halletmek gerekiyor malesef :(

Xo0N2

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
--
w3af - sqlmap - vega : açık ve zaafiyet aramana yarar.
john the ripper : unix parolalarını kırmaya yarar
hydra : güzel bir saldırı aracıdır herşeyde kullanılabilir
nmap : port taramana yardımcı olur
fern wifi cracker : en iyi wifi ele geçirme programlarından biridir
wireshark/hydra : güzel bi bruteforce aracıdır
crunch : wordlist oluşturmana yarar
armitage : port üzerinden karşı makinelere saldırı aracıdır

Başlangıç için yeterli mi bu kadar ?

Elbette çok teşekkürler.

Xo0N2

Yeni üye
17 Mar 2017
36
0
--

Maltego

Maltego programını biliyorum. Tavsiyede bulunduğunuz için teşekkürler. Lakin bahsettiğin facebook üzeri bilgi toplama olayından biraz bahsederseniz veya o konuda bir kaynak varsa paylaşırsanız sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.