En Sevdiginiz Yayinci veya Kanal

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Merhaba en sevdiginiz yayinci kim sayin THT halki benim en sevdigim yayinci ve kanalari listesini yazdim

Sevdigim Yayinci : Elraenn
Sevdigim Kanal : Luser Seviyorum arada bir minecraft vidiosu icin sariyor :)
Sevdigim Yayinci : RRaenee

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
725
5
335
23
Merhaba en sevdiginiz yayinci kim sayin THT halki benim en sevdigim yayinci ve kanalari listesini yazdim

Sevdigim Yayinci : Elraenn
Sevdigim Kanal : Luser Seviyorum arada bir minecraft vidiosu icin sariyor :)
Sevdigim Yayinci : RRaenee
yayin izlemem . kanal olarakatda can deger,siber kompus , seeok

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
Yayıncı: Pqueen ve Cemre Demirel
Kanal: Portal, Marmok, Pangvoss, Merbemio

Eğitim, grafik tasarım, yazılım ve siyaset ile ilgili kanalları eklemedim. Sadece eğlendiğim kanalları koydum.

Aşırı çok izlediğim yapımcıları
mor ile yazdım.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
seçimler bana göre kötü .d
Yazdıklarımı da çok eleştiriyorum. Pqueen mesela çok çirkin bir şekilde saatlerce gülüyor, video izlerken de videoyu adam akıllı izletmiyor. Merbemio falan da eğlenceli ama normalde izlemem. Kadın yayıncı düzgün olmuyor bence. İlla bir kusur çıkıyor ortaya. Ama Portal ve Marmok izlemeye bayılıyorum, aşırı iyiler. Marmok'da da dil sıkıntısı oluyor. Can Değer izlemeyim de ne izlersem kâfi.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,443
22
3,150
Ağ Kablolarında Geziyor
insanların oyun oynayışlarını izlemek bana saçma geliyor.
Eğitim videoları amacıyla Can Değer nadiren açar bakarım canlı izlemem.
Aynı şekil Cem adıyla ve Kartal bulut adında ki 2 insanın düşüncele yapılarını seviyorum, karşıma geldiği zaman izlerim ama yine canlı değil :)
çooook iş var çook
youtube olarak Barış Özcan, Evrim Ağacı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.