Enerji İçeceği Hk.

Syriana

Yeni üye
30 Haz 2018
22
0
Arkadaşlar 1 Veya 1 Buçuk Saat Önce Monster Enerji İçeceği İçdim Hep İçerdim Bişe Olmazdı Bu Sefer Şaka Maka Ama Ciddi Ciddi Oturduğum Yerde Duramıyom Cidden Üstümde Çok Pis Enerji Var Oturduğum Yerde Kendi Kendime Oynuyom Valla Kuvvet Macunu Bile Bu Kadar Enerji Vermez Cidden Oturduğum Yerde Duramıyom Yan Etkimi Yaptı Acaba Enerji İçeceği
Oturduğum Yerde İlla Biyerim Oynuyo 😂😂 Harbiden Şaka Yapmıyorum Cidden Duramıyom Nie Böyle Oldu Bu Firma Yanlışıkla İçceğim İçeceğin İçine Fazlamı Kaçırdılar Bişeyleri

Son düzenleme:

Ovtcharov

Yeni üye
1 Tem 2018
28
0
Merhabalar.Öncelikle enerji içecekleri içmenizi önermiyorum.Onun yerine herhangi bir meyve suyu içmeniz sizi daha sağlıklı hale getirir.Fazla koşuşturmayın Kalp krizi ihtimali oluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.