Epic Games Hesabımı Satıyorum

wildwolf726

Yeni üye
26 Eki 2023
24
3
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhaba. Kişisel Epic Games Satıyorum
Bu hesap benim kendi hesabımdır.
Bu hesabı satın aldıktan sonra e-posta ve şifre sizin üzerinize olur. Sizden başka birisi e-postanıza giremez.
Almak isteyen buradan veya bana dm yazarak ulaşabilir.
Ödeme Papara ile yapılır.
Hesabın İçindeki Oyunlar Buradaki Linktedir: JustPaste.it - Share Text & Images the Easy Way
Fiyat: 2700 TL'dir. Pazarlık Vardır.
Linkte Virüs Olup Olmadığına Bakmanız İçin Virüs Tarama Sitesi: VirusTotal
Eğer Aklınıza Birşey Takılırsa Soru Sormak İsterseniz Discord Hesabım: ._yasin_.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.