EPS KARBON Sipariş

Ferid

Katılımcı Üye
28 Eki 2007
286
0
31
Bakü / Azerb
Merhaba arkadaşlar
2 gündür şu aşağıda bırakacağım malzemenin adını arıyorum
sanırım adını buldum EPS KARBON gibi birşey fakat sipariş linkini bulamıyorum
Siyah Pürüzsüz ve 3 CM kalınlığında olanından arıyorum

sizlere malzemeyi görebilmeniz adına bir instagram sayfası da bırakıyorum . (@ceptap) reklam değil. sadece bu adamlar bu malzemeyi nerden temin ediyorlar anlamıyorum
acaba ben mi yanlış benzetmişim
lütfen bi şu sayfaya bakın zaten tüm paylaşımları aynı şey üzerine
biriniz bana bunun ne olduğunu ve nasıl temin edebileceğimi açıklayınız lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Cevap: Bu malzemeyi bana bulana ödül :D

Denedim elbette fakat pek fazla bilgisi olmadığını ve sadece satış ile uğraştığını söyleyerek ekti beni

fake hesaptan yaz hesabı gizli yap yatırımcı olduğunu söyle. İşlerinin geleceği parlak olduğunu söyle ve yatırım yapmak istiyorum de.
Sonra hangi malzemeyi kullanıyorsunuz vs. . Belki tutar

Ferid

Katılımcı Üye
28 Eki 2007
286
0
31
Bakü / Azerb
Cevap: Bu malzemeyi bana bulana ödül :D

fake hesaptan yaz hesabı gizli yap yatırımcı olduğunu söyle. İşlerinin geleceği parlak olduğunu söyle ve yatırım yapmak istiyorum de.
Sonra hangi malzemeyi kullanıyorsunuz vs. . Belki tutar

yok hocam yemezler. fake hesap ile yatırımcı mı olur :D yatırım o kadar basit konu değilki.
ben bu malzemenin çok ucuz olduğunu tahmin ediyorum. fotoğrafı zaten kendim basa biliyorum . odamı full bununla doldurmak istiyorum sadece
adamlar pahalı satmasa onlardan alıcam ama 3 fotoğrafı 100 tl'ye satıyorlar.
bu malzemeye benzer birşey buldum aslında
EPS Karbon karışımlı. yalıtım malzemesi. strafor yani
fakat sipariş verecek bir site veya bir link bulamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.