ermeniler bayrağımızı yakmış varmısınız bir daha saldırıya

17 Nis 2015
149
0
ermeniler bizim bayrağımızı yakıyor buna sessiz kalmıyalım dün yaptığımız gibi bir saldırı daha yapalım yöneticilere sesleniyorum var mısınız 1 hafta boyunca her gün saldırı yapalım biz dün nasıl 230 kişi toplandıysak her gün gene toplanırız siz ayarlayın haber verin biz seve seve katılırız
Not: konuyu nereye açacağımı bilemedim o yüzden buraya açtım

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Sizin bu yaptığınız cahil cesareti hersey planlı olmalı tıpkı kökleşmiş bir yazılım gibi

17 Nis 2015
149
0
Sizin bu yaptığınız cahil cesareti hersey planlı olmalı tıpkı kökleşmiş bir yazılım gibi

kardeş yazımı okursan yöneticiler ayarlasın diyorum dün nasıl ayarlandıysa gerekirse 1 haftalık plan yapalım her akşam saldıralım plansız hiçbir şey yapamayız
Mete Han nasıl 50 bin kişiyle planlı bir şekilde 300binlik orduyu yendiyse bizde 200 kişiyle ermenistanı yeneriz
Edit: bilgisayar bilgisi olmayanlar ddos atsın bilgisayar bilgisi olanlar farklı yollardan saldırsın gibi planlar yapılır

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
oyle ha deyınce olmaz gencler programlar gereklı donanınmlar ha<ırlancak sıteler belırlencek vs

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Kardeşlerim zamanında nasıl bu şeref yoksunlarını ülkemizden attıysak elbet birgün bunlardan tekrar hesap soracağız. Ama böyle onlar bize saldırdıkça biz de saldırırsak itle it oluruz. Bırakın ürüsünler. Bırakın konuşsunlar elbet bir gün hesap sorulur. Ne demiş atalarımız " İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR"...

17 Nis 2015
149
0
Kardeşlerim zamanında nasıl bu şeref yoksunlarını ülkemizden attıysak elbet birgün bunlardan tekrar hesap soracağız. Ama böyle onlar bize saldırdıkça biz de saldırırsak itle it oluruz. Bırakın ürüsünler. Bırakın konuşsunlar elbet bir gün hesap sorulur. Ne demiş atalarımız " İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR"...
kardeş ne zaman hesap sorucaz şunların sistemleri 1 hafta bloke ettik mi onların tüm işleri aksar hele ki uzman hackerlarımız elektrik gibi sistemlerine girebilirse yaşadık :)

birisi bana nasıl saldırı yapcagımızı anlatırsa bende varım daha yeniyim forumda o yüzden
aga bende yeni sayılırım misal dünkü saldırıda olan şeyi anlatıyım girdik chat odasına ve bize program linki verildi birde kullanma yönergesi verildi yani bilmesen bile sana ne yapıcağın söyleniyor 2-3 grup olunur bilmeyenler böyle programlarla saldırır bilenler sistemlere sızmaya çalışır

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Henüz erken beyler hem işin suyunu çıkarmaya gerek yok komutanlarımız plan yapar bize yine duyuru yaparlar hep beraber dalarız yine boşverin şimdilik biraz zaman geçsin

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Beyler öneririniz yönetimce düşünülür. Siz sakin olun herhangi bir şey yapilacak olursa size haber verilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.