Eşit ağırlık

SariUstad

Üye
15 Tem 2016
222
0
San Diego
Merhabalar, İyi Günler Arkadaşlar Eşit Ağırlıkta Yazılımcı,Bilgiseyar Gibi Alanlarda Eşit Ağırlık Okuyan Birisi Gidebilirimi Veya Varmı Aydınlatırsanız Teşekürler..

Son düzenleme:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Bizzat kendimden örnek vereyim :)

Ben eşit ağırlık okudum lisede. Mantık olarak hiçbir sıkıntısı yok. Yaparsan gidersin. Bende fen hiç yoktur. Yani hayatta anlamam. Anlasaydım sayısal okurdum.. Ama efsane matematik vardır. Zamanımızdaki YGS'de fen 0 ama matematik 30 yapınca bilgisayar programcılığını tutturdum. Şimdi buradan da yazılım mühendisliği düşünüyorum DGS ile. Allah kerim.. Ama direk mühendislik bölümleri için dersen zor çünkü fen ister onlar..

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu

Bildiğime göre sayisaldan alıyorlar. Bir de (2-3 öğretmenden duydum) bilgisayar mühendisliği vs. için diplomaya gerek yokmuş. Bilgine bakıyorlarMış.Ne kadar doğrudur bilmem.

Son düzenleme:

Aksaz 5

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
557
0
Okuduğun bölüm son derece önemli. Mühendislik okuma gibi bir düşüncen var ise mutlaka sayısal gidip o matematiği o kimyayı falan yalayıp yutman lazım tabi bir okul hedefin varsa. Şöyle bir sistem var, istediğin bölüme gidebilirsin ister tm ister eşit ağırlık fark etmez ygs lys sınavlarında sayısal çözersen mf puanın zaten hesaplanır. Yani senin okuduğun bölüm değil netin önemli tabi tm okurum ösym sınavında mf çözerim hemde zorlanmadan diyorsan. :)

Bildiğime göre sayisaldan alıyorlar. Bir de (2-3 öğretmenden duydum) bilgisayar mühendisliği vs. için diplomaya gerek yokmuş. Bilgine bakıyorlarMış.Ne kadar doğrudur bilmem.

Kardeşim bilgisayar müh. için diplomaya gerek yokmuş derken ne demek istediğini anlayamadım. Bir şeyin mühendisliği diploma almadan kabul görebilir mi hiç

SariUstad

Üye
15 Tem 2016
222
0
San Diego
Bizzat kendimden örnek vereyim :)

Ben eşit ağırlık okudum lisede. Mantık olarak hiçbir sıkıntısı yok. Yaparsan gidersin. Bende fen hiç yoktur. Yani hayatta anlamam. Anlasaydım sayısal okurdum.. Ama efsane matematik vardır. Zamanımızdaki YGS'de fen 0 ama matematik 30 yapınca bilgisayar programcılığını tutturdum. Şimdi buradan da yazılım mühendisliği düşünüyorum DGS ile. Allah kerim.. Ama direk mühendislik bölümleri için dersen zor çünkü fen ister onlar..

Teşekür Ederim Yorumunuz İçin. %60

Son düzenleme:

SariUstad

Üye
15 Tem 2016
222
0
San Diego
Okuduğun bölüm son derece önemli. Mühendislik okuma gibi bir düşüncen var ise mutlaka sayısal gidip o matematiği o kimyayı falan yalayıp yutman lazım tabi bir okul hedefin varsa. Şöyle bir sistem var, istediğin bölüme gidebilirsin ister tm ister eşit ağırlık fark etmez ygs lys sınavlarında sayısal çözersen mf puanın zaten hesaplanır. Yani senin okuduğun bölüm değil netin önemli tabi tm okurum ösym sınavında mf çözerim hemde zorlanmadan diyorsan. :)

Kardeşim bilgisayar müh. için diplomaya gerek yokmuş derken ne demek istediğini anlayamadım. Bir şeyin mühendisliği diploma almadan kabul görebilir mi hiç

%40 eyw kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.