Eski Konu - Film,dizi...vb öneri

21 Haz 2013
59
0
Merhabalar, ben uzun bir süre önce forumda bir konu görmüştüm üst rütbeden birisi tarafından açılan bir konu, konu bilgisayar hakkında veya genel de olabilir güzel film,dizi önerileri veriyordu ve hiç adını duyamadığım güzel dizilerin filmlerin adını duyup izlemek için zaman bekliyordum fakat şimdilerde ne kadar arasamda bir tülü o konuyu bulamadım acaba hatırlayan var mı ? konuyu açan dışında yorum şeklinde üyelerde güzel film, dizi önerisinde bulunuyordu hatta örnek veriyorum dizi önerisi ise en başta resmi altında adı yönetmeni ve kısa açıklaması oluyordu...

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
shameless öneririm (Pislik bir film ama acayip eğlenceli) Komedi-Dram
The100 (Bilimkurgu-gerilim-gizem) Dizi çok güzel öneririm.
Atypical (Dram-Komedi) otizmli bir çocuğun hayatı eğlenceli şekilde işlenmiş kesinlikle öneririm.
The Flah (Bilimkurgu) Güzel bir dizi arrow ile bağlantılı bazı bölümlerinde.
Arrow Kesinlikle öneririm.
Lucifer Kesinlikle öneririm
Mr.Robot harika bir dizi öneririm
İzlediklerim bunlar. Ben kolay beğenmem.Birçok dizi var Türkçe dublaj ama benim için önemli olan dizinin giriş kısımı insanları saf yerine koymadan olaylara girmesi.Bazı filmler laps diye giriyor aksiyona saçma geliyor.İzleyipte aklıma gelmiyenleri yazarım sonra .

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Merhaba,

Dizi olarak the walking dead, game of thrones, arrow, breaking bad, mr. robot öneririm . :)

The walkin death 1.sezon izledim 2. sezon ilk 5 bölüm. Kendini çok tekrar ediyor diye bıraktım.zombiler insan hızlı gidiyo topalladıkları halde.Daha iyi görüyor duyuyor . Hep aynı ses har har har elleri havada har har har :D izlemeyi bıraktım .

maximus1980

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
302
0
the prestige= pirestij bu filmi mutlaka izle? ayrıca köstebek (leonardo di caprio), dünya savaşları z ( brad pitt), devlet düşmanı, çok eskilerden cesur yürek (mel gibson) yine mel gibsonun yönetmenliğini yaptığı hz isanın son 12 saatini anlatan ( tutku hz isanın çilesi) şimdilik bunları izlemesini tavsiye ederim. memnun kalacaksın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.