Eski konularıma baktım da ne kadar toymuşum :)

Cehennem Arabası

Uzman üye
28 Ocak 2008
1,112
11
Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman oldu burada konu açmayalı, bi uğrayayım dedim. :) Yaklaşık 7 yıl önce abim vasıtası ile kaydolmuştum TurkHackTeam'e. Tabi o zamanlar internet hakkında pek bilgim yok, buraya kaydolduğumda hacker olduğumu falan sanıyordum. :) Gördüğüm her konunun altına ''Emeğin için sağ ol, güzel paylaşım, paylaşım için teşekkürler'' falan yazıyordum. Google'a ''Spor haberleri, yapılabilecek anketler, korkunç olaylar vb.'' yazar, sonra gelir buraya konu açardım. :) Bir keresinde Şiir Bölümü'nün 2 sayfası benim konularla dolunca takdir edersiniz ki uzaklaştırıldım forumdan. :) Daha anket açmayı bile bilmezken gelir burada anket yapmaya çalışırdım. Çoğu konum yanlış yerde olduğu için taşınırdı. Komik zamanlardı doğrusu. :) Şimdi bakıyorum da hayatta böyle bir konu açmam, böyle bir mesaj yazmam dediğim şeyleri yapmışım. Neyse; konu altına mesaj yaza yaza, Google'dan konu bula bula geldik 1225 mesaj, 400 küsür konuya :) Aslında amacım Korgeneral, Orgeneral falan olmaktı. Fakat bu rütbelere mesaj sayısıyla erişilmediğini öğrenince bi burukluk yaşadım doğrusu :) Güzel zamanlarım geçti THT'de. Gündelik zamanımın yarısından çoğunu burada geçirirdim. Sadece mesaj yazmak için değil; konulara girer, belki bu konudan bir şeyler öğrenirim diye girerdim çoğu zaman :) Kısaca şöyle söyleyim; her zaman hata yapabilir, kendinizden beklemediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Yeter ki bu hatalardan ders çıkarmaya bakın. Her neyse. Her şeye rağmen güzeldi THT :) Sanırım bu son konum olur. Bir kusurum olduysa affola. Kendinize iyi bakın, hoşça kalın :)

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Arkadaş Çok Doğru Birşey Söylemiş ; Yeterki Bu Hatalardan Ders Çıkarmaya Bakın Demiş.
Çok Doğru Bir Söz :) Allah'a Emanet Ol Gönül İsterdi Ki Burda Kal Yolun Açık Olsun :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Hiçbirimiz buraya bu şekilde gelmedik bizde kuralları bilmezdik yolun başında hatta yazılım ekibine girmek istiyorum diye konu bile açmıştım zamanında sen düşün :) Allaha emanet ol hayatında başarılar.

Cehennem Arabası

Uzman üye
28 Ocak 2008
1,112
11
Hiçbirimiz buraya bu şekilde gelmedik bizde kuralları bilmezdik yolun başında hatta yazılım ekibine girmek istiyorum diye konu bile açmıştım zamanında sen düşün :) Allaha emanet ol hayatında başarılar.

Çok doğru. İnsanın, bazı yanlışlardan edindiği tecrübeleri görünce gülesi geliyor işte. :) Yorumun ve iyi dileklerin için teşekkürler. Allahaısmarladık. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.