Ev arkadaşım interneti sömürüyor.

Snowtr

Katılımcı Üye
13 May 2013
378
0
İzmir
herkese iyi akşamlar arkadaşlar. izmirdeyim superonline fiber 25 mbit hızlı internetim var ev arkadaşımda bende kablosuz kullanıyoruz interneti ancak o resmen sömürüyor tek yaptığı film video izlemek ve sosyal ağlarda takılmak. ama o nete girince ben facebooka bile 3 4 dakikada anca baglanabiliyorum. ama ben aynı seylerleri yaparken onda kasma olmuyor hatta o baglanınca benim hızım hemen düşüyor anlam veremiyorum buna nasıl çözerim bunu olay kablolu veyaa kablosuz baglantıdan kaynaklanmıyor baska bir problem varmış gibi duruyr benm pc de. yardım edene tesekkürü borc bilrim.

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
modemden ebeveyn kontrolune gelip uygunsuz seyleri izleyememesi icin ornek kelimeleri gir biliyorsunki bazi uygunsuz videolari hd izliyorsa tabiki somurur bu sekilde 20 kelime gir

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
modem arayuzunden arkadaşını at teknik problemdir de düzelir de keyfini cıkar arada ac sonra gene kapa şüphelenmesin musteri h. aramaya kalkarsa netini ac a a gelmiş bida giderse ararsın de bi müddet kapatma :)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
herkese iyi akşamlar arkadaşlar. izmirdeyim superonline fiber 25 mbit hızlı internetim var ev arkadaşımda bende kablosuz kullanıyoruz interneti ancak o resmen sömürüyor tek yaptığı film video izlemek ve sosyal ağlarda takılmak. ama o nete girince ben facebooka bile 3 4 dakikada anca baglanabiliyorum. ama ben aynı seylerleri yaparken onda kasma olmuyor hatta o baglanınca benim hızım hemen düşüyor anlam veremiyorum buna nasıl çözerim bunu olay kablolu veyaa kablosuz baglantıdan kaynaklanmıyor baska bir problem varmış gibi duruyr benm pc de. yardım edene tesekkürü borc bilrim.

Şöyle yapın modemden 2 cihazada hız ataması yapın 12,5 mbit olarak 2 ye ayırın ve herkes eşit bir şekilde kullansın. Hangi modemi kullanıyorsan müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat yardımcı olurlar.
Mac adresini engellet v.s diyen arkadaşlar saçma yorum yapıyorlar sonuçta oda para ödüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.