Excalibur Laptop

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
132
System32.exe/nemesaxploit

AhmedE

Üye
10 Haz 2023
111
47
Area 51
Bende Zamanında Bilgisayarlarla Çok İlgilendim. Bu Bilgisayar Çok İyi Fakat Eğer Windows Kurmayı ve Sürücü Kurmayı Biliyorsan ve Uğraşırsan FreeDos Yani Sizin Attığınız Linki Öneririm. Ayrıca 2Tb Modelini Almak Daha Mantıklı Olabilir. Ekran Kartı ve İşlemcisi Çok İyi. Ayrıca Ram'leride Çok Yüksek. Ayrıca Bu Bilgisayar'a Yılda 1 Kere ( Kullanıma Göre Değişir ) Bakım Yapman Gerekebilir. Birde Bilgisayarı Çok Zorlarsan Fan Sesi Çok Yüksek Gelir Fakat Kulaklık Takarsan Rahatsız Etmez. Bu Bilgisayar Tüm Oyunları Rahatça Kaldırır. Ben Almanı Öneririm. Şimdiden Hayırlı Olsun.

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
132
S
Bende Zamanında Bilgisayarlarla Çok İlgilendim. Bu Bilgisayar Çok İyi Fakat Eğer Windows Kurmayı ve Sürücü Kurmayı Biliyorsan ve Uğraşırsan FreeDos Yani Sizin Attığınız Linki Öneririm. Ayrıca 2Tb Modelini Almak Daha Mantıklı Olabilir. Ekran Kartı ve İşlemcisi Çok İyi. Ayrıca Ram'leride Çok Yüksek. Ayrıca Bu Bilgisayar'a Yılda 1 Kere ( Kullanıma Göre Değişir ) Bakım Yapman Gerekebilir. Birde Bilgisayarı Çok Zorlarsan Fan Sesi Çok Yüksek Gelir Fakat Kulaklık Takarsan Rahatsız Etmez. Bu Bilgisayar Tüm Oyunları Rahatça Kaldırır. Ben Almanı Öneririm. Şimdiden Hayırlı Olsun.
Çok teşekkür ederim 2tb ssd olayını şimdi gördüm bende nedense daha ucuz oluyor 1
5 aya alacağım

AhmedE

Üye
10 Haz 2023
111
47
Area 51
böyle diyen çok kişi vardı o yüzden kararsız kaldım bana uzun süre kullanım lazım
Tabii her Bilgisayarda İllaki Kötü Eleştiri Alır. Mesela Moonster Notebook Çok Eleştiri Aldı Çünkü İnsanlar Hiç Bilgisayar'a Bakım Yapmadı ve Bozulmaya Başladı. Bunların hepsi Bilinçsiz Kullanıcılar Yüzünden. Başka Marka Olarak'da Lenevo, Acer, HP Öneririm

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
132
Tabii her Bilgisayarda İllaki Kötü Eleştiri Alır. Mesela Moonster Notebook Çok Eleştiri Aldı Çünkü İnsanlar Hiç Bilgisayar'a Bakım Yapmadı ve Bozulmaya Başladı. Bunların hepsi Bilinçsiz Kullanıcılar Yüzünden. Başka Marka Olarak'da Lenevo, Acer, HP Öneririm
sağol

Ağızı olanın konuştuğu bir ülkede kimin ne dediğinin önemi yok.
bütcen yetiyorsa al derim casper eski casper değil.
haklısınız

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
bende excalibur aldım memnun değilim fan sesi bile soğumaya sebep başka seçeneklerin varsa onları değerlendir istersen.

S3M1H@

Yeni üye
26 May 2023
19
11
Gaziantep
Dostum bana kalırsa bir masaüstü sistem diz çünkü bir yerde eski kalacak bilgisayar ayrıca daha f/p olur masaüstü ama laptop istiyorsan HP gibi markalara da göz atmanı tavsiye ederim değerli hocam iyi forumlar dilerim

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
714
benzer bir excalibur laptop'u kullanmıştım bir süre. Klavyesi çöp.
Ama harici bir monitör, klavye mouse ve laptop standı ile kullanılacaksa canavar bir cihaz. Tek bir sorununu görmemiştim kullandığım 2 yıl boyunca

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
714
Ekrandan memnunmuydunuz? Monitör işi biraz pahalıya patlar çünkü.
benim kullandığım modelde 144hz ekran yoktu, harici monitor ile kullanmak için almıştım, direkt ekran kartı çıkışına bağlayıp 165hz çıkış alıyordum.
laptop'un kendi ekranı pek kaliteli değil, klasik soluk renkli IPS panel işte. Harici ekipman ile kullanmanı öneririm, bu fiyata alacağın hardware gayet iyi çünkü, 5-10k da monitöre yatırım yap güzel olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.