.exe doyaları açılmıyor windows 7

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
yeni format attım ve bilgisayarımda exe dosyalarını açamıyorum setup dosyalarını yani internetteki pek çok bilgiyi denedim hiçbiri fayda etmedi ssms kurmak istiyorum fakat setup dosyalarını acamadıgım için kuramıyorum ssms 17 ninn rarlı hali olan varsa veya bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim:RpS_cool:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Alıntıdır.

Öncelikle Masaüstünden veya başka yerden fark etmez , bir klosör açıyoruz ve Araçlar>Klasör seçenekleri diyoruz.Karşımıza gelen yerde Dosya Türleri adlı menü olacaktır oraya giriyoruz ve Yeni seçeneğini tıklıyoruz.Karşımıza gelen yerde Dosya uzantısı ve Gelişmiş>> seçeneği bulunuyor.Dosya uzantısına exe yazıyoruz ve Gelişmişe tıklıyoruz ordada Uygulama yı tıklıyıp tamam diyoruz ve son olarak pc ye reset atıyoruz.Pc yi açtığımızda *.exe dosyaları açılıyor.

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
Alıntıdır.

Öncelikle Masaüstünden veya başka yerden fark etmez , bir klosör açıyoruz ve Araçlar>Klasör seçenekleri diyoruz.Karşımıza gelen yerde Dosya Türleri adlı menü olacaktır oraya giriyoruz ve Yeni seçeneğini tıklıyoruz.Karşımıza gelen yerde Dosya uzantısı ve Gelişmiş>> seçeneği bulunuyor.Dosya uzantısına exe yazıyoruz ve Gelişmişe tıklıyoruz ordada Uygulama yı tıklıyıp tamam diyoruz ve son olarak pc ye reset atıyoruz.Pc yi açtığımızda *.exe dosyaları açılıyor.

düzenle klasör ve arama seceneklerine girdigimde dosya türleri gibi bir menü bulunmuyıor genel görünüm ve ara menüleri mevcut

sorun için farklı bir fikri olan varmı windows 7 kullanmakyatım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.