.Exe içerde açıkladıhım gibi editlemek

ByEnAbLe

Üye
18 Mar 2015
196
0
Tekirdağ
Merhaba arkadaşlar. Bu programın ismi mbot oyunda canavar kesiyor vs gorevleri var bende oyun sunucusunun Sahibiyim bunu nasıl nerden hangi programdan Cokfazla bir profesyonellik istermi acaba bilemiyom yardımcı olun :)

Programın dosyaları :)

program ve reklam kutucukları :)

Tamam a tıkladıktan sonrası :)

Son düzenleme:

ByEnAbLe

Üye
18 Mar 2015
196
0
Tekirdağ
Yok ya ben 1 2 araştırdım bazı program larla programın içerini den o yazıları fotoları bulup linkleri bulup değiştiriliyormuş basit bişi galiba da neyle yapıcamı bilmiyorum bana bir akıl hocası lazım :)

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
resource hacker adlı program programların ve setup dosyaların kodlarıyla oynama imkanını sana veriyor.programı bulup kullanabilirsen programın arayüzündeki temalarla vs. oynama şansın olabilir.

ByEnAbLe

Üye
18 Mar 2015
196
0
Tekirdağ
kardeşim anladıgım kadarıyla bu tür program yapıcaksın bunun kodlarının bul ressource tunes ile vb 6 ya at kodları yap bişiyler

Kod a gerek yok bunu dosyayı bu şekide ama link gidiş yerlerini değiştirsem yeter :) benim link imi koysak o site yerine bide o kutucuklardaki yazıyı değiştirsem 10 numara olucak :)

Beyler bunu bana yapabilecek bi gönüllü yokmu valla sevaba girer :) ben tam emin dehilim kendimden :) yapabilecehim basit bişimi acaba bi deneyim yinede :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.