Explorer.exe Hatası ?

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
615
91
Merhaba bilgisyarımda şöyle bir hata var bu hatayı düzeltmek için çok uğraştım fakat başaramadım

Öncelikle sakın bana başka sitelerin veya konuların linklerini atmayın çünkü büyük bir ihtimalle o siteye veya konuya bakmışımdır

Hata sadece bilgisyarı açtığımda gözüküyor

NOT: bilgisayra format atmak istemiyorum

9 Ara 2021
223
42
@ScriptKid
siliyor, sistem geri yükleme ,anca harici harddisk vb alacaksın setupları tekrar sıfırdan kuracaksın, kullanıcı hesabını silersen 1 dosyaları koru demeden hesabı silersen tüm dosyaların silinir, en son çare format at , o dediğin hata çok kötü, genelde sistem dosyaları bozulduğundan oluyor, mecbur antivirüs kullanıyorum eset endpoint security, eğer kullanmassam direk virüsler explorer.exe hatası verdiriyo, dosya kopyalarken pc açılırken vb , tarayıcıda gezerken

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
615
91
@ScriptKid
siliyor, sistem geri yükleme ,anca harici harddisk vb alacaksın setupları tekrar sıfırdan kuracaksın, kullanıcı hesabını silersen 1 dosyaları koru demeden hesabı silersen tüm dosyaların silinir, en son çare format at , o dediğin hata çok kötü, genelde sistem dosyaları bozulduğundan oluyor, mecbur antivirüs kullanıyorum eset endpoint security, eğer kullanmassam direk virüsler explorer.exe hatası verdiriyo, dosya kopyalarken pc açılırken vb , tarayıcıda gezerken
Bende sadece bilgisayar açılırken 1 kere hata veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.